0

Maldos iš širdies

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Maldos iš širdies

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786090136065

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Lorna Byrne padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje. Ji kviečia žmones suprasti, kad kiekvienas turi savo angelą sargą ir parodo, kad visi galime prašyti Dievo ir angelų pagalbos. Lornos žmonės dažnai klausia, kaip prašyti pagalbos ir kaip melstis. Naujausioje knygoje „Maldos iš širdies“ ji smulkiai ir aiškiai pasakoja apie įvairias maldas.

Autorės tikinimu, kartais mūsų maldos yra taip sukoncentruotos į tai, ko prašome, kad pamirštame klausytis, ką Dievas, angelai ar mus mylintys žmonės bando mums pasakyti. Dievas yra parengęs tikrą gausybę palaiminimų – mažesnių ar didesnių. Jis nori teikti kiekvienam žmogui jo gyvenimą keičiančius palaiminimus nuo pat žmogaus gimimo. Jis padarys viską, kad taip ir nutiktų, tačiau niekada nesikėsins į laisvą žmogaus valią. O tai puiki priežastis mums pradėti protingą pokalbį su Juo – klausantis ir prašant maldoje. Knygoje „Maldos iš širdies“ autorė paaiškina, kaip tai daryti.

Lorna Byrne (g. 1953 m.) – airių rašytoja ir taikos ambasadorė. Jos knygos, tarp kurių „Angelai mano rankose“, „Angelai man glosto plaukus. Moters ir jos angelų istorija“, „Laiptai į dangų“, Meilė kilusi iš dangaus“ ir kitos, yra populiarios visame pasaulyje, jos verčiamos į 30 kalbų.

Lorna mato angelus nuo kūdikystės ir mato juos fiziškai, taip, kaip mes kitus žmones. Nedidukė, švelnaus balso, neišsilavinusi airė iki septynerių metų niekam nepasakojo, ką ji mato, ir iki dabar nesupranta, kodėl ji mato angelus, o kiti ne.

Nors ir sunku patikėti, kad kas nors gali matyti angelus, tačiau viltis ir aiškumas, su kuriuo Lorna skleidžia žinią, kad kiekvienas turi savo angelą sargą, pavertė ją pasauliniu fenomenu. Ji dalyvavo daugybėje TV ir radijo laidų, apie ją pasakojo tokie žiniasklaidos grandai kaip BBC, The Economist, The Observer, The Telegraph, The Times, The Catholic Herald.

Itin svarbu, kad Lorna tikina, jog angelą sargą turi kiekvienas, nepaisant religijos. Ir, žinoma, net netikintieji.

Lornai dar vaikystėje buvo nustatyta disleksija ir ji nebaigė mokyklos, tačiau įveikė sunkumus, išmokusi rašyti, naudodamasi kalbos atpažinimo programa. Lorna buvo ištekėjusi, tačiau su sunkiai sergančiu vyru ir keturiais vaikais gyveno skurde. Žmonės visuomet jautė, kad ji turi kažkokią dovaną, nors net vyras nelabai numanė, ką tiksliai Lorna mato. Žmonės eidavo pas ją prašydami pagalbos ar išgijimo.

Pirmąją knygą apie angelus ji pradėjo rašyti 2003 metais, „Maldos iš širdies“ yra jau septintoji autorės knyga.

Iš anglų kalbos vertė Vita Šileikienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu