-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Maldos išgyvenantiems depresiją

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.49 SoldOut

Knygos "Maldos išgyvenantiems depresiją" aprašymas

Susirgus depresija, malda tartum tampa kažkuo neįmanomu, lyg tolima šviesa tamsioje vienatvės šalyje. Žodžiai nesiriša, ir netgi Dievo troškimą išdildo naktis. Šiame unikaliame rinkinyje surinktos išgyvenusių depresijos dienų ir naktų tamsą, tačiau nenustojusių šviesos ir stiprybės ieškoti tikėjime, žmonių maldos.

Knyga skirta tapti sergančiųjų depresija maldinguoju palydovu ligos metu, nes net troškimas melstis jau yra malda.

Kartu su mėgstamiausiomis katalikų tradicijos maldomis, šios maldos guodžia teikdamos viltį, kad Dievas yra arti sudaužytų širdžių. Maldos nuostabiai papildo kitą autorės knygą – „Išgyvenant depresiją: katalikiškas požiūris“.Ketrin Džeims Hermes (Kathryn James Hermes, FSP) yra Šv. Pauliaus dukterų kongregacijos narė. Ji – „Pauline Books & Media“ leidyklos Elektroninės leidybos skyriaus vadovė bei daugelio knygų autorė. Vestono (Weston) Jėzuitų teologijos mokykloje ji apsigynė Teologijos mokslo magistro diplomą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Maldos išgyvenantiems depresiją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Maldos išgyvenantiems depresiją", Kathryn J. Hermes, FSP. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kathryn J. Hermes, FSP su knyga "Maldos išgyvenantiems depresiją" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Maldos išgyvenantiems depresiją" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kathryn J. Hermes, FSP. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Maldos išgyvenantiems depresiją" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Maldos išgyvenantiems depresiją" perkama kartu