0

Maldos, mantros, šaukiniai. Savęs ir visatos pažinimo link

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,19 €*
Sutaupote: 0.20 € (4%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Maldos, mantros, šaukiniai. Savęs ir visatos pažinimo link

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786094690761

2020-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Maldos, mantros, šaukiniai. Savęs ir visatos pažinimo link " aprašymas

Pakylėtųjų Valdovų – dvasinių, aukštųjų dimensijų būtybių – energiniu kanalu perduotos maldos, rožiniai ir šaukiniai skleidžia aukšto dažnio vibracijas, kurios gali pakeisti žmogaus energetiką, neigiamas emocijas transformuoti į teigiamas.

Šis rinkinys "Maldos, mantros, šaukiniai. Savęs ir visatos pažinimo link" – tarsi pirmoji pagalba patekusiesiems į keblią situaciją, ieškantiesiems nusiraminimo, dvasinio palaikymo ar siekiantiesiems tiesiog pakelti savo vibracijas. Tai – stiprus ir veiksmingas dvasinis saviugdos instrumentas kiekvienam žmogui, nesvarbu, kokiame savo dvasinio kelio etape jis yra.

Parašykite atsiliepimą apie "Maldos, mantros, šaukiniai. Savęs ir visatos pažinimo link "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Violeta Petraitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Maldos, mantros, šaukiniai. Savęs ir visatos pažinimo link , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Maldos, mantros, šaukiniai. Savęs ir visatos pažinimo link aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Maldos, mantros, šaukiniai. Savęs ir visatos pažinimo link už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Maldos, mantros, šaukiniai. Savęs ir visatos pažinimo link ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Petraitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Maldos, mantros, šaukiniai. Savęs ir visatos pažinimo link " perkama kartu