Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Malonės sniegas

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Malonės sniegas" aprašymas

Pulicerio premijos laureato Anthony Doerr romanas „Malonės sniegas“ – jautri, širdį draskanti ir išmintinga istorija apie gyvenimo viltį bei ryšius tarp žmonių.

Pagrindinį romano „Malonės sniegas“ veikėją Deividą Vinklerį traukia oro nepastovumas ir jis šiek tiek apsėstas sniego. Deividas – tipinis ramus mokslininkas, gyvenantis įprastą, šiek tiek nuobodų gyvenimą. Iš kitų jį skiria tai, kad kartais sapnuoja keistus dalykus: vyrą nešantį kepurių dėžę ir pakliūvantį į autobuso avariją; save įsimylintį moterį, sutiktą prekybos centre. Sapnai pranašiški.

Kartą jis susapnuoja, kad jo dukra nuskęs, o jis nespės jos išgelbėti. Nuo šių vaizdinių Deividas Vinkleris bėga tūkstančius mylių, nutraukdamas ryšius su šeima ir bandydamas apgauti pranašystę.

Karibų salose Deividą, vienišą, skurstantį ir nežinantį ar jo dukra išgyveno, ar žmona jam atleido, priglaudė viena šeima. Galų gale jie suranda būdą, kaip jauną vyrą grąžinti į pasaulį ir paskatina ieškoti žmonių, kuriuos jis paliko.

Romanas „Malonės sniegas“ – jautri istorija, kupina sielvarto ir ilgesio, tačiau taip pat ji alsuoja viltimi. Autoriaus Anthony Doerr gebėjimas atjausti žmogaus silpnumą – jaudina. Knygoje jis nepaprastai gražia proza rašo apie vienatvę, kasdienybę, meilę, gamtos galią ir magiją bei mažus stebuklus, kurie keičia mūsų gyvenimą. Knygos siužetas vystosi lėtai, sluoksnis po sluoksnio atskleisdamas žmogaus kelionę į savo gelmes.

Anthony Doerr (g. 1973 m.) – amerikiečių autorius, 2015-tais metais pelnęs Pulicerio premiją už romaną „Neregimoji šviesa“. Rašytojas kuria įvairaus žanro grožinę literatūrą: tiek romanus, tiek trumpąją prozą. Į lietuvių kalbą taip pat yra išverstas apsakymų rinkinys „Kriauklių rinkėjas“. „Malonės sniegas“ – debiutinis autoriaus romanas, pirmą kartą išleistas 2004-tais metais.

Iš anglų kalbos vertė Zita Marienė.

Jei trumpas aprašymas sudomino, rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Čia draugiškos kainos ir greitas pristatymas. Pirkti online ne tik pigiau, bet ir patogiau, juk siūlome skaityti aprašymus, santraukas ar ištraukas, o taip pat pasidomėti kitų skaitytojų atsiliepimais bei apžvalgomis, įvertinti puslapių skaičių, viršelio formatą, pasinaudoti akcijomis ir išpardavimais bei įsigyti knygų neišeinant iš namų. Saugu ir patikima! 


  • Autorius: Anthony Doerr
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142837

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Malonės sniegas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Malonės sniegas", Anthony Doerr. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Anthony Doerr su knyga "Malonės sniegas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Malonės sniegas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anthony Doerr. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Malonės sniegas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Malonės sniegas" perkama kartu