0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Malonės

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (42%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Malonės" aprašymas

Vos pasirodęs debiutinis rašytojos Kiran Millwood Hargrave romanas „Malonės“ tapo bestseleriu ir bus išleistas penkiolikoje šalių. Istorija pasakoja apie atšiaurią Norvegijos salą, kurioje 1617-tais metais žuvo beveik visi vyrai. Likimą drąsiai pasitikusios moterys netrukus susidūrė su dar vienu iššūkių – raganų medžiokle. Knyga remiasi tikrais istoriniais įvykiais nutikusiais Vardės saloje.

Šiaurinės Norvegijos sala visada turėjo atremti atšiaurios gamtos iššūkius. Tačiau niekas nesitikėjo, kad 1617-tais metais kilusi audra nusineš beveik visų vyrų gyvybę. Marenai Magnusdoter vos dvidešimt metų, o ji jau prarado tėvą, brolį bei mylimąjį. Salos moterys nepasiduoda ir bando išgyventi pačios. Jos įgunda žvejoti ir sugeba gyventi savarankiškai, bet dar nenujaučia, kad prie salos artėja naujas priešas.

Gavęs karaliaus įsakymą į Vardę keliauja komisaras Absalomas Kornetas. Dievobaimingas vyras yra patyręs raganų teisėjas, visur matantis tik šventvagišką blogį. Jo žmona Ursa yra tikra sutuoktinio priešingybė ir žavisi savarankiškomis bei stipriomis salos moterimis.

Pagrindinės romano „Malonės“ veikėjos yra daug netekusi Marena ir jaunutė, nepatyrusi Ursa. Nepaisant to, kad moterys yra kilusios iš skirtingų visuomenės sluoksnių, jos netrunka susidraugauti ir viena kitos kompanijoje randa paguodą. Tačiau visas kaimas yra įbaugintas fanatiškai nusiteikusio Absalomo Korneto. Jo nepaprastai bijo ir žmona.

Romane „Malonė“ skaitytoją užvaldo niūri aplinka ir slogi nuotaika. Įvertinus, kad knyga remiasi tikrais įvykiais, skaityti apie raganų teismus ir žiaurumą, gali būti sunku, tačiau autorės tekstas nepaprastai gražus ir bauginančiai įtaigiai atkūrė to meto atmosferą. Autorės aprašomi peizažai, drabužiai, maistas, architektūra yra puikiai ištyrinėti ir įpinti į siužetą.

Kiran Millwood Hargrave gimė 1990-tais metais. Ji yra prozininkė, poetė, dramaturgė. Vaikystėje ji norėjo būti kate, arba katės savininke, arba tapti pirmąja moterimi Marse. Kol kas tik vienas noras išsipildė, bet Kiran greitai suprato, kad buvimas rašytoja leidžia fantazuoti, kiek tik nori.
Autorė išgarsėjo jaunimui skirtomis knygomis ir gavo keletą reikšmingų apdovanojimų, tokių kaip „British Book Awards“, „Children's Book of the Year“ bei „Waterstones Children's Book Prize“. Romanas „Malonės“ yra pirmoji autorės knyga skirta suaugusiems.

Iš anglų kalbos vertė Eglė RaudonikienėParašykite atsiliepimą apie "Malonės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Malonės", Kiran Millwood Hargrave. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kiran Millwood Hargrave su knyga "Malonės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Malonės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kiran Millwood Hargrave. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Malonės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Malonės" perkama kartu