0

Malonusis ponas Skeletas 2. Žaidimas su ugnimi

Informacija

Malonusis ponas Skeletas 2. Žaidimas su ugnimi

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090107072

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Malonusis ponas Skeletas 2. Žaidimas su ugnimi" aprašymas
Gyva, smagi, išdykėliška knyga, kurioje tobulai dera humoras, magija ir nuotykiai.

Žinot, kaip būna – manai, kad išgelbėjai pasaulį, o tada lyg iš giedro dangaus nukrinta DAR VIENAS piktadarys su neįveikiama pabaisa ir viską sugadina. Ak taip, turi kaukolę ant pečių. Ir trylikametę pagalbininkę.

Dėdė Gordonas žinojo Didžiąją Paslaptį. Žinojo, kad yra burtininkų ir magų, žinojo apie jų tylius karus. Žinojo apie Beveidžius – baisius tamsiuosius dievus, ištremtus iš šio pasaulio, ir apie žmones, norinčius juos sugrąžinti. Bet dėdės Gordono nebėra, o iš kalėjimo pasprunka garsusis Baronas Keršytojas. Valkirijai Audrai gresia pavojus ir narsiajam detektyvui tenka susigrumti su priešininku, kokio jie dar neturėjo... O kas, jei didžiausias pavojus Valkirijos tyko visai netoli namų?..

„Maloniojo pono Skeleto“ knygos ne tik pelnė milžiniškas jaunųjų skaitytojų simpatijas, bet ir tapo Board Gais Energy įsteigtos „Airių dešimtmečio knygos“ laimėtojomis ir gavo Red House Vaikų knygos apdovanojimą.

a Iš anglų k. vertė Dalia Zaikauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Malonusis ponas Skeletas 2. Žaidimas su ugnimi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Malonusis ponas Skeletas 2. Žaidimas su ugnimi, kurią skaitytojams dovanoja Derek Landy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Derek Landy su knyga Malonusis ponas Skeletas 2. Žaidimas su ugnimi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Malonusis ponas Skeletas 2. Žaidimas su ugnimi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Derek Landy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Malonusis ponas Skeletas 2. Žaidimas su ugnimi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Malonusis ponas Skeletas 2. Žaidimas su ugnimi" perkama kartu