0

Malonusis ponas skeletas

Informacija

Malonusis ponas skeletas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090104576

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Malonusis ponas skeletas" aprašymas
Skeletas Malonusis – šmaikštuolis detektyvas, galingas magas, apgavysčių ir įsilaužimų meistras (žinoma, vardan kilnaus tikslo) ir – na, žinoma, – negyvėlis!

Stefani dėdė Gordonas – siaubo istorijų kūrėjas. Bet kai jis miršta ir palieka jai savo dvarą, pasirodo, kad jo aprašytieji siaubai anaiptol nepramanyti. Stefani pradeda persekioti piktosios jėgos, siekiančios susigrąžinti paslaptingą raktą, bet ji sulaukia netikėtos pagalbos iš mirusio burtininko šmaikštuolio griaučių.

Ponas Skeletas Malonusis ryžtasi kovoti su blogiu. Viena yra aišku – blogis nežino, kas jo laukia.

Knyga „Malonusis ponas Skeletas“ tapo Board Gais Energy įsteigtos „Airių dešimtmečio knygos“ laimėtoja bei gavo Red House Vaikų knygos apdovanojimą.

Vertė Dalia Zaikauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Malonusis ponas skeletas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Malonusis ponas skeletas, kurią skaitytojams dovanoja Derek Landy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Derek Landy su knyga Malonusis ponas skeletas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Malonusis ponas skeletas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Derek Landy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Malonusis ponas skeletas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Malonusis ponas skeletas" perkama kartu