0

Mama neužsiėmusi

  • Nuolaida knygai -59%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina Internetu: 4,89 €
Kaina Knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 6.80 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-03-19 Sabina

Priverčia susimastyti ir apsižiūreti aplikuj..kiek daug mes prarandam ikiše nosis i gadžetus..

Informacija

Mama neužsiėmusi

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, puskiečiai viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955266600

2020-08-31 4.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Atraskite, kokią galią, malonumą ir džiaugsmą teikia gyvenimas neužsiėmus! Knyga Mama neužsiėmusi – tai atsakymas internetinei ekranų visuomenei, kaip rasti pusiausvyrą žiniasklaidos perpildytame ir tobulumo apsėstame pasaulyje.


Pasinaudojusi savo rašytojos, mokytojos ir motyvuotojos įgūdžiais knygos autorė Rachel Macy Stafford pateikia paprastus patarimus, kaip atsikratyti blaškančių įpročių ir iš tikrųjų bendrauti su artimaisiais.


Jei technologijos yra nauja priklausomybė, tai multitaskingas yra naujas gyvenimo ritmas. Gamindami pietus, mes tikriname elektroninį paštą, maudydami vaikus, siuntinėjame žinutes ir didžiąją dalį laiko praleidžiame žiūrėdami į ekranus, o ne į savo artimųjų akis. Nenuostabu, kad esame sutrikę ir išsiblaškę, turime nesibaigiančius darbų sąrašus ir perkrautas darbotvarkes.


Rachel Macy Stafford – specialiojo ugdymo mokytoja įgijusi magistro laipsnį švietimo srityje. 2010 metais ji nusprendė, kad tokio perkrauto gyvenimo jai gana. Pavargusi būti toli nuo svarbiausio savo gyvenimo tikslo - vyro ir vaikų, ji išbandė paprasčiausius pratimus, padėjusius atsikratyti beprasmių, labiausiai blaškančių veiksmų ir atsiduoti svarbiems, nuoširdiems santykiams. Ji pradėjo rašyti didžiulio populiarumo sulaukusį tinklaraštį, kuriame  fiksavo savo pastangas ir netrukus pastebėjo, kad išmoko neskubėti ir žymiai daugiau laiko skirti greta esantiems žmonėms.


Knygoje „Mama neužsiėmusi“ autorė kviečia prisijungti prie jos. Atraskite nepatirtus dalykus, kurie nutiks, kai pažaisite su vaiku ar pasikalbėsite su mylimu sutuoktiniu. Gaudykite malonumus, kuriuos teikia kiekviena akimirka.


Tai nereiškia, kad reikės visiems laikams atsisakyti technologijų, teks mesti darbus ar atsikratyti atsakomybės. Tai reiškia, kad mėgausitės maloniomis akimirkomis, kurias jums siūlo gyvenimas ir džiaugsitės tikru, nuoširdžiu bendravimu. Tai reškia, kad žiūrėsite savo mylimiausiems į akis ir dovanosite jiems visą savo dėmesį. Atidėjusios į šalį skalbinius, šoksite su savo vaikais lietuje.


„Rachel Macy Stafford straipsnis „Diena, kai nustojau skubinti“ tapo tikru „Huffington Post“ fenomenu, sukėlusiu internete begales diskusijų apie tai, kaip išsilaisvinti iš užburto rato, kurį suka mūsų perkrautos dienotvarkės. „Mama neužsiėmusi“ padės toms diskusijoms tęstis ir primins, kad negalime leisti savo gyvenimams praeiti pro šalį.“

Arianna Huffington, „Huffington Post“ žiniasklaidos grupės vadovė ir vyriausioji redaktorė, parašiusi trylika knygų


Iš anglų kalbos vertė Ieva Driukienė

2020-03-19

Priverčia susimastyti ir apsižiūreti aplikuj..kiek daug mes prarandam ikiše nosis i gadžetus..

2019-03-26

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu