Kalėdinė patogupirkti MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

MaMažylis. Gimimas iki gimimo

Kaina: 31,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 31.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "MaMažylis. Gimimas iki gimimo" aprašymas

Knyga „Mamažylis“ sudaro galimybes tėvams suteikti savo vaikui pirmąjį priešgimdyminį išsilavinimą. Naudodami šią medžiagą jie galės pradėti ugdymo procesą dar iki savo mažylio gimimo.

Knygos autorius М. L. Lazarevas duoda nėščioms moterims vertingas rekomendacijas, kaip taisyklingai kvėpuoti, dainuoti ir judėti, kad vaikas dar iki gimimo pradėtų taisyklingai vystytis ir gimtų sveikas ir laimingas.

Knygą „MaMažylis. Gimimas iki gimimo“ sudaro prieiga prie daugiau nei 150 muzikinių kūrinių, jų tekstų bei fonogramų.

Kodėl svarbus priešgimdyminis (prenatalinis) ugdymas arba kodėl svarbu dainuoti vaikeliui dar nėštumo metu?

Prieš daugiau kaip 100 metų mokslininkai morfologai įrodė, kad priešgimdyminiu gyvenimo laikotarpiu kiekvieno žmogaus smegenys turi neribotų galimybių, bet jau prieš pat gimimą jos dalinai nunyksta. Dalis galvos smegenų neuronų atrofuojasi ir apmiršta, nes jų nereikia. Tačiau, jeigu vaikai iki gimimo būtų lavinami, mokomi ir ugdomi, tai smegenys išsaugotų savo funkcijas ir suteiktų tokiems vaikams unikalių sugebėjimų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "MaMažylis. Gimimas iki gimimo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Nėštumo, gimdymo ir kūdikio priežiūros knygos

Michailas Lvovičius Lazarevas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "MaMažylis. Gimimas iki gimimo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "MaMažylis. Gimimas iki gimimo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "MaMažylis. Gimimas iki gimimo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "MaMažylis. Gimimas iki gimimo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michailas Lvovičius Lazarevas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "MaMažylis. Gimimas iki gimimo" perkama kartu