0

Mamos ir tėčio šventė. Muzikiniai vaikų vaidinimai, eilėraščiai, dainelės

  • Nuolaida knygai -59%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (59%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mamos ir tėčio šventė. Muzikiniai vaikų vaidinimai, eilėraščiai, dainelės

  • Leidėjas: Nordina
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9786098190052

2020-11-30 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mamos ir tėčio šventė. Muzikiniai vaikų vaidinimai, eilėraščiai, dainelės" aprašymas

"Mamos ir tėčio šventė" - naujas muzikinių vaidinimų, dainelių ir eilėraščių rinkinys. Jame rasite du naujus vaidinimus. Šiltos „Pavasario kerų“ eilės bus suprantamos ir patiks net patiems mažiausiems. Šį spektakliuką gražu parodyti per Motinos dienos šventę. Tiek mažus, tiek truputį vyresnius sudomins nenuoramų voveriukų nuotykiai vaidinime „Voveriukų dovana“. Geri, bet šiek tiek išdykę voveriukai labai norėjo su Tėvo diena pasveikinti savo tėvelį ir išskubėjo ieškoti dovanos. Ką jiems teko patirti, ką darė ne taip, kokia dovana pati geriausia, – apie visa tai pasakoja šis nuotaikingas ir gero humoro nestokojantis vaidinimas.

Visi kūriniai sukurti atsižvelgiant į ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų gebėjimus, lengvai pritaikomi įvairiems kolektyvams. Tekstai artimi mažųjų pasaulėjautai, lengvai įsimenami, dainelės patogios tesitūros, skambios ir žaismingos.

Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos narė Nora Jazbutytė kuria eilėraščius, prozą, vaidinimus vaikams, dainų tekstus. Dainos skamba koncertuose, per radiją ir televiziją, spausdinamos įvairiuose rinkiniuose, mokymo priemonėse (R. Malikėnienė. Muzikos labirintai. Muzikos vadovėlis V klasei. Šviesa, 2010; Žemė tarp žiedų. LR švietimo ir mokslo ministerija, Nacionalinė M. K Čiurlionio menų mokykla; 2015, M. Novikas. Vasaros lietus. Gelmės, 2015; A. Kibildienė, A. Leskauskaitė, I. Visockienė. Lietuvių kalba. Vadovėlis V klasei II dalis (Atrask). Šviesa, 2016 ir kituose). Autorė yra parašiusi ir išleidusi kelias knygas apie elgesio, švenčių organizavimo kultūrą, sudariusi per dešimtį lietuvių mįslių, patarlių, priežodžių, citatų, eilėraščių rinkinių (Geros manieros – pusė karjeros. Kišeninis etiketas. Mintis, 1-as leidimas – 2002, 2-as, pataisytas ir papildytas leidimas – 2008; I. Aleksaitė, N. Jazbutytė. Auklės knyga. Tyto alba, 2004; Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė. Salybus, 2006. Įstabiausios mintys. Citatų rinkinys. Salybus, 2006; antras pataisytas ir papildytas leidimas – 2012, trečias leidimas – 2017 ir kt.).

Lietuvos muzikų sąjungos narė, pedagogė ir kompozitorė, lektorė Sonata Tamašauskaitė rašo dainas chorams, vokaliniams ansambliams, solistams, kuria muziką fortepijonui, veda kvalifikacijos tobulinino seminarus muzikos pedagogams. Kai kurios autorės dainos yra pelniusios apdovanojimų Lietuvos chorinių dainų konkurse („Taukšt, taukšt nykštukai“, ž. L. Jakimavičiaus, „Juodulio svajonės“, ž. muzikos autorės), kūriniai spausdinti kolektyviniuose rinkiniuose („Iliuzijų valtelė“ Lietuvos kompozitorių dainų vaikams rinkinys. Trys žvaigždutės, 2004; Žemė tarp žiedų. LR švietimo ir mokslo ministerija, Nacionalinė M. K Čiurlionio menų mokykla; Fortepijoninių pjesių ciklas „Žaislų dėžė“, edukacinė Lietuvos kompozitorių muzikos rinktinė „Mažoji muzika“, LMIC 2015 ir kituose). Didelį būrį mažųjų žiūrovų visuomet sutraukia kompozitorės muzikinė pasaka liaudies instrumentų orkestrui, chorui ir solistams „Kaip katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo“, tekstas L. Jakimavičiaus, kurią atlieka Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“.

2017 metais Lietuvos muzikų sąjunga išleido S. Tamašauskaitės ir N. Jazbutytės dainų jauniesiems atlikėjams rinkinį „Gintaro karoliai“.

Parašykite atsiliepimą apie "Mamos ir tėčio šventė. Muzikiniai vaikų vaidinimai, eilėraščiai, dainelės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos mokytojams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mamos ir tėčio šventė. Muzikiniai vaikų vaidinimai, eilėraščiai, dainelės, kurį parašė Nora Jazbutytė, Sonata Tamašauskaitė. Siūlome ne tik išsamų Mamos ir tėčio šventė. Muzikiniai vaikų vaidinimai, eilėraščiai, dainelės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nora Jazbutytė, Sonata Tamašauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mamos ir tėčio šventė. Muzikiniai vaikų vaidinimai, eilėraščiai, dainelės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mamos ir tėčio šventė. Muzikiniai vaikų vaidinimai, eilėraščiai, dainelės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mamos ir tėčio šventė. Muzikiniai vaikų vaidinimai, eilėraščiai, dainelės" perkama kartu