TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Mamos, nemokančios mylėti. Patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas

Kaina: 16,57 €
Kaina su kodu: 6,63 €
Nuolaidos kodas: VAU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 16.572 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mamos, nemokančios mylėti. Patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas" aprašymas

Amerikiečių psichologės ir bestselerių autorės Susan Forward knyga „Mamos, nemokančios mylėti: patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas“ yra skirta moterims, kurių gyvenimą sužalojo toksiški santykiai su motinomis.

Mūsų visuomenėje yra priimta mamas kelti ant pjedestalo. Nesvarbu, kokia ji yra, vistiek ji mama, kurios sprendimų neturime teisės kritikuoti. Tačiau ne viena moteris yra padariusi didelės psichologinės žalos savo dukroms. Jaunos merginos susiduria su nuolatine kritika, palaikymo stoka, spaudimu, kontroliavimu ar psichologiniu teroru. Be pasėkmių tokia patirtis nepraeina ir ilgus metus tenka vaduotis iš depresijos, nerimo, nepasitikėjimo savimi. Be to moteris nuolat graužia kaltė dėl nenusisekusių santykių.

„Mamos, nemokančios mylėti: patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas“ yra sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoje Susan Forward nagrinėja motinų tipus: mamos narcizai, mamos varžovės, viską kontroliuoti norinčios mamos, smurtaujančios mamos, dėmesio reikalaujančios mamos. Kiekvienas tipas savaip iškreipia santykius ir dukrų psichologinę sveikatą. Psichologė pateikia pavyzdžių iš savo klienčių gyvenimo. Svarbu ir tai, kad Susan Forward geba sudėtingus dalykus aiškinti visiškai nekaltindama.

Antroje dalyje psichologė dalinasi patarimais, kurie padės moterims išeiti iš beviltiškos situacijos, suvokti žalą, atsitiesti, nejausti nuolatinės kaltės, atgauti savigarbą. Susan Forward paruošė savipagalbai skirtų praktinių užduočių.

„Mamos, nemokančios mylėti: patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas“ paaiškina santykių priežastis. Ši knyga yra tarsi apkabinimas, kurio taip trūksta daugeliui. Tuo pačiu tai ir priminimas, kad nesate viena.

Susan Forward yra garsi amerikiečių psihoterapeutė, bestselerių autorė bei dažna televizijos laidų viešnia. Moteris verčiasi privačia praktika, o taip pat nuolat dirba konsultante Pietų Kalifornijos medicinos įstaigose. Ji jau šešeris metus veda radijo laidą „ABC Talk Radio”. Psihoterapeutės darbas, savipagalbos knygos ir radijo laida daugybei moterų ir vyrų atvėrė pasitikėjimo savimi, vidinės stiprybės bei emocinės nepriklausomybės pasaulį.
Autorė pirmąją knygą „Betrayal of Innocence“ išleido 1978-tais metais. Šios knygos dėka ji užsitarnavo ekspertės vardą prievartos prieš vaikus klausimais. Moteris buvo kviečiama liudyti ne vienoje baudžiamojoje byloje. Vėliau įkūrė pirmąjį seksualinės prievartos gydymo centrą Los Andžele. Pamačiusi savo debiutinio kūrinio poveikį, autorė toliau tęsė saviugdos knygų rašymą. Visos jos tapo tarptautiniais bestseleriais.

Iš anglų kalbos vertė Ieva Šimkuvienė


  • Autorius: Susan Forward, Donna Frazier Glynn
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025824

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mamos, nemokančios mylėti. Patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Donna Frazier Glynn, Susan Forward pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mamos, nemokančios mylėti. Patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mamos, nemokančios mylėti. Patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mamos, nemokančios mylėti. Patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mamos, nemokančios mylėti. Patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Donna Frazier Glynn, Susan Forward tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mamos, nemokančios mylėti. Patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas" perkama kartu