0

Mamulė Mū laipioja po medžius (2-as leidimas)

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-03-10 Gintarė

Labai vaiko megstama knygele. Galetu buti daugiau paveiksleliu, nes labai grazus.

Informacija

Mamulė Mū laipioja po medžius (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 101
  • ISBN ar kodas: 9789955683278

2020-09-30 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mamulė Mū laipioja po medžius (2-as leidimas)" aprašymas

"Jeigu būčiau karvė, norėčiau būti Mamule Mū. Mat tada turėčiau tokią žvalią, aikštingą ir ištikimą draugę Varną. Ir gal į medį įstengčiau įsiropšti...

Deja, esu tik vaikų literatūros kritikas ir mano pareiga Jums paliudyti, jog šitoji knyga yra tiesiog puiki knyga, tikras atradimas. Šmaikšti, linksma, talentingai išversta. Ją lengva skaityti, o tiems, kurie dar to nemoka, turėtų būti smagu klausytis. Jeigu yra ne taip, – tegul man uodegą nurauna! Ak, bet aš juk ir ne Varna, tik... vaikų literatūros kritikas, turįs Jums paaiškinti, jog istorijas apie Mamulę Mū ir Varną sugalvojo švedų rašytoja Juja Vislander (Jujja Wieslander) su savo vyru Tomu. (Apskritai, kurti juos paskatinio jų pačių vaikai.) Po vyro mirties Juja daugumą istorijų parašė jau viena. Be dešimties pasakų, kurias rasite šioje knygoje, dar yra septynios paveikslėlių knygos. Visas jas iliustravo garsusis Svenas Nordkvistas, mums jau pažįstamas iš knygų apie dėdulę Petsoną.

Tad skaitykim ir nekarksėkim. Mūūū..."


Kęstutis Urba

2017-03-10

Labai vaiko megstama knygele. Galetu buti daugiau paveiksleliu, nes labai grazus.

Parašykite atsiliepimą apie "Mamulė Mū laipioja po medžius (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mamulė Mū laipioja po medžius (2-as leidimas), kurį parašė Jujja Wieslander, Sven Nordqvist. Siūlome ne tik išsamų Mamulė Mū laipioja po medžius (2-as leidimas) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jujja Wieslander, Sven Nordqvist. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mamulė Mū laipioja po medžius (2-as leidimas). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mamulė Mū laipioja po medžius (2-as leidimas) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mamulė Mū laipioja po medžius (2-as leidimas)" perkama kartu