0

Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 21x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • ISBN ar kodas: 9786094410000

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos" aprašymas
Prieš Kalėdas dėl dovanų visi verčiasi per galvas. Mamulė Mū stengiasi gerai pašokinėti – o gal ims ir susikratys iš pieno plakta grietinėlė? Tai bent bus staigmena ūkininkui!.. Žinoma, šventėms kiekvienas ruošiasi savaip.

Parašykite atsiliepimą apie "Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos, kurią skaitytojams dovanoja Jujja Wieslander, Sven Nordqvist. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jujja Wieslander, Sven Nordqvist su knyga Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jujja Wieslander, Sven Nordqvist. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos" perkama kartu