0

Man patiko tik vandenys gilūs (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Man patiko tik vandenys gilūs (su CD) (serija "Gyvoji poezija")


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Man patiko tik vandenys gilūs (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Vytautas Mačernis "Man patiko tik vandenys gilūs" - dar viena serijos "Gyvoji poezija" knyga su garso įrašu CD Mp3 formatu. Tekstą skaito  Andrius Bialobžeskis.

Parašykite atsiliepimą apie "Man patiko tik vandenys gilūs (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Man patiko tik vandenys gilūs (su CD) (serija "Gyvoji poezija"), kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Mačernis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Mačernis su knyga Man patiko tik vandenys gilūs (su CD) (serija "Gyvoji poezija") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Man patiko tik vandenys gilūs (su CD) (serija "Gyvoji poezija") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Mačernis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Man patiko tik vandenys gilūs (su CD) (serija "Gyvoji poezija") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Man patiko tik vandenys gilūs (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu