Kalėdinė patogupirkti MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Man vėtra sesuo

Kaina: 7,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 7.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Man vėtra sesuo" aprašymas

"Man vėtra sesuo" - 26-oji serijos „Lietuvių literatūros lobynas. XX amžius“ knyga.

Kazio Borutos (1905–1965) kūrybinis indėlis paprastai siejamas su originalaus romano „Baltaragio malūnas“ neblėstančiu populiarumu (čia spausdinama šio kūrinio pirmoji redakcija).

Ankstesnis jo romanas „Mediniai stebuklai“ tebežavi lietuviškos dievadirbystės ir apskritai archajiškųjų kultūros gelmių įprasminimu, poetiškai mitologizuotu kūrėjo paveikslu, menininko ir visuomenės santykių kolizijomis.

Maištinga K. Borutos talento prigimtis, vyriškasis kūrybos pradas ypač atsiskleidžia jo poezijoje.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Man vėtra sesuo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Man vėtra sesuo", Kazys Boruta. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kazys Boruta su knyga "Man vėtra sesuo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Man vėtra sesuo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Boruta. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Man vėtra sesuo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Man vėtra sesuo" perkama kartu