0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mandalų pasaulyje. Ką dirba žmonės?

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-03-17

Mandalų pasaulyje. Ką dirba žmonės?


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mandalų pasaulyje. Ką dirba žmonės?" aprašymas

Spalvinti mandalas patinka ne tik mažiesiems, bet ir vyresnio amžiaus vaikams, todėl kiekvienoje serijos „Mandalų pasaulyje“ knygelėje pateikiama po 18 skirtingo sudėtingumo piešinių.

Mandalos suskaidytos į atskirus elementus, todėl jų spalvinimas padeda sutelkti dėmesį, mažina stresą. Vis pasikartojantys elementai stiprina saugumo jausmą. Turi teigiamą grįžtamąjį ryšį piešiančiajam, nes piešinio struktūra yra vientisa, harmoninga.

Siūloma piešti pasteliniais pieštukais, flomasteriais, kreidelėmis, akvareliniais ar aliejiniais dažais ir pan. Galima derinti įvairias technikas, pradėti darbą akvareliniais dažais, vėliau jį baigti pasteliniais pieštukais, kreidelėmis.


  • Autorius: Rūta Savickienė
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • Formatas: 20x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094420313

2020-03-17

Parašykite atsiliepimą apie "Mandalų pasaulyje. Ką dirba žmonės?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mandalų pasaulyje. Ką dirba žmonės?, kurį parašė Rūta Savickienė. Siūlome ne tik išsamų Mandalų pasaulyje. Ką dirba žmonės? aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rūta Savickienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mandalų pasaulyje. Ką dirba žmonės?. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mandalų pasaulyje. Ką dirba žmonės? dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mandalų pasaulyje. Ką dirba žmonės?" perkama kartu