0

Mandalų pasaulyje. Rudens gėrybės

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mandalų pasaulyje. Rudens gėrybės

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 20x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094420542

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mandalų pasaulyje. Rudens gėrybės" aprašymas

Spalvinti mandalas patinka ne tik mažiesiems, bet ir vyresnio amžiaus vaikams, todėl kiekvienoje serijos „Mandalų pasaulyje“ knygelėje pateikiama po 18 skirtingo sudėtingumo piešinių.

Mandalos suskaidytos į atskirus elementus, todėl jų spalvinimas padeda sutelkti dėmesį, mažina stresą. Vis pasikartojantys elementai stiprina saugumo jausmą. Turi teigiamą grįžtamąjį ryšį piešiančiajam, nes piešinio struktūra yra vientisa, harmoninga.

Siūloma piešti pasteliniais pieštukais, flomasteriais, kreidelėmis, akvareliniais ar aliejiniais dažais ir pan. Galima derinti įvairias technikas, pradėti darbą akvareliniais dažais, vėliau jį baigti pasteliniais pieštukais, kreidelėmis.

Parašykite atsiliepimą apie "Mandalų pasaulyje. Rudens gėrybės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mandalų pasaulyje. Rudens gėrybės, kurį parašė Rūta Savickienė. Siūlome ne tik išsamų Mandalų pasaulyje. Rudens gėrybės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rūta Savickienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mandalų pasaulyje. Rudens gėrybės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mandalų pasaulyje. Rudens gėrybės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mandalų pasaulyje. Rudens gėrybės" perkama kartu