0

Manėme, kad plaukiame į Ameriką

  • Nuolaida knygai -21%
5.0
(4 įvertinimai)
Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-27

Informacija

Manėme, kad plaukiame į Ameriką

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9786090143292

2021-01-31 11.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Manėme, kad plaukiame į Ameriką" aprašymas

Visame pasaulyje žinoma Rūtos Šepetys knyga „Tarp pilkų debesų“ paremta kaunietės Irenos Saulutės Valaitytės-Špakauskienės gyvenimo istorija. Dabar I. S. Valaitytė-Špakauskienė dirba Lietuvių liaudies buities muziejuje Rumšiškėse – veda edukacinius užsiėmimus prie tremtinių jurtos. Moksleiviai dažnai smalsauja: „Ar jūs ištekėjote už knygoje minimo Andriaus?“

Šioje knygoje „Manėme, kad plaukiame į Ameriką“ rasite atsakymą ne tik į šį klausimą. Sužinosite, koks buvo I. S. Valaitytės-Špakauskienės, R. Šepetys knygoje pavadintos Lina, tikrasis gyvenimas tremtyje ir nelegaliai grįžus į sovietinę Lietuvą.

Ką mergaitė, vilkinti vasarine suknele ir basutėmis, pamatė išlipusi atšiaurioje negyvenamoje Tit-Arų saloje? Kas jai, broliukui ir mamai – Lietuvos kariuomenės savanorio, Vyčio Kryžiaus ordino kavalieriaus Prano Valaičio šeimai – padėjo Arktyje išgyventi pirmąją žiemą, kai nuo bado ir šalčio išmirė daugiau nei trečdalis lietuvių tremtinių?

2020-11-27

2020-11-17

2020-11-17

2020-11-17

Parašykite atsiliepimą apie "Manėme, kad plaukiame į Ameriką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Karo atsiminimai. Tremtis. Partizanai. Holokaustas

Irena Saulutė Valaitytė-Špakauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Manėme, kad plaukiame į Ameriką, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Manėme, kad plaukiame į Ameriką aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Manėme, kad plaukiame į Ameriką už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Manėme, kad plaukiame į Ameriką? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Saulutė Valaitytė-Špakauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Manėme, kad plaukiame į Ameriką" perkama kartu