⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano biografija. Gyvenimas regbio ir žolės riedulio pasaulyje

3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-04-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano biografija. Gyvenimas regbio ir žolės riedulio pasaulyje" aprašymas

Populiariosios biografijos literatūrinio žanro svarbiausias bruožas - objektyvumas ir patikrinti faktai. Prie rekordinio F. Paškevičiaus gyvenimo aprašymo „Mano biografija“ sunku kur prikibti, kuo nors nepatikėti: faktai pagrįsti dokumentais, statistiniai duomenys, stulbinantys skaičiai ir 1 000 pavardžių „ne iš lubų“, pasinaudota 185 literatūros šaltiniais!

Istorijos pakeisti nevalia. Labai svarbu įtvirtinti istorinį teisingumą, skaičių patikimumą, nes metams bėgant iškraipymai yra neįsivaizduojami... Kiekviena nauja sporto šaka turi savo pradžią, todėl būtų nusikaltimas nepaminėti pirmųjų sportininkų, pirmųjų regbio ar žolės riedulio čempionų - jie buvo pirmieji! Iliustruotą informatyvų leidinuką „Mano biografija“ ateityje galima bus pavadinti ir enciklopediniu, turinčiu istorinę, meninę ir išliekamąją vertę.

„Mano biografija“ - gydytojo Felikso Paškevičiaus gyvenimo ap-rašymas - ilgiausia biografija Lietuvoje - 7 360 žodžių, 1 000 pavardžių - abu skaičiai yra nacionaliniai rekordai.

„Mano biografija“ - fragmentiška Šiaulių krašto ir visos Lietuvos regbio bei žolės riedulio žaidimų raidos (1973-2021) apžvalga.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano biografija. Gyvenimas regbio ir žolės riedulio pasaulyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie madą ir sportą

Feliksas Paškevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mano biografija. Gyvenimas regbio ir žolės riedulio pasaulyje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mano biografija. Gyvenimas regbio ir žolės riedulio pasaulyje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mano biografija. Gyvenimas regbio ir žolės riedulio pasaulyje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mano biografija. Gyvenimas regbio ir žolės riedulio pasaulyje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Feliksas Paškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mano biografija. Gyvenimas regbio ir žolės riedulio pasaulyje" perkama kartu