0

Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu? Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską?

  • Nuolaida knygai -52%
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 9.00 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu? Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską?

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786094840906

2021-01-31 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu? Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską?" aprašymas

Neįtikėtinos sėkmės sulaukusių psichologinių knygų „Aplink mane – vien tik idiotai“ ir „Aplink mane – vien tik psichopatai“ autorius Thomas Erikson ir vėl pasiruošęs padėti! Šį kartą jis dalinasi įžvalgomis darbo srityje bei skaitytojams pristato knygas „Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu?; Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską?“. Abi knygos yra išleistos viename leidinyje.

Daugelis darbuotojų jaučiasi nesuprasti savo vadovų. Atrodo, kad jie gali tik kritikuoti ir niekada nepastebi įdėtų pastangų. Ir atvirkščiai – bosas neretai galvoja, kad jo pavaldiniai tingūs ir nelinkę persistengti.

Kaip spręsti tokias situacijas? Jei gyvenime esame nepatenkinti vaiko elgesiu – keičiame auklėjimą, atsisakome bendrauti su žmonėmis, kurie kelia nepatogumų. Visgi gerokai sunkiau yra pakeisti darbą, jei matome, kad mūsų nevertina ar neadekvačius, vienas kitam prieštaraujančius, reikalavimus kelia bosas. Taip pat nėra paprasta surasti naujų darbuotojų, ypač jei manome, kad jie visi vienodi.

Net tie žmonės, kurie šiaip jau patenkinti savo darbu, susiduria su nerealiomis užduotimis, per mažais įgaliojimais ar nepelnyta kritika. Ne visada darbuotojas ir vadovas situaciją mato vienodai ir vien todėl kartais kyla nesusikalbėjimų. Panašias situacijas ir padės spręsti ši dviguba knyga „Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu?; Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską?“.

Jau ankstesnėse knygose susipažinome su autoriaus naudojama keturių spalvų sistema: kiekviena asmenybė gali būti priskirta tam tikram spalviniam tipui – mėlynam, žaliam, raudonam ir geltonam. Šie tipai pasižymi skirtingu bendravimu bei sprendimų priėmimo būdais. Tokia teorija Thomas Erikson remiasi ir šį kartą. Autorius nagrinėja pavaldinių ir vadovų santykius bei siūlo praktinių patarimų, bendradarbiavimo metodų ir rekomendacijų kaip dirbti su skirtingų tipų žmonėmis. Nesvarbu, kurioje stalo pusėje jie sėdi. Knygose pajusime ir jau gerai pažįstamą autoriaus humoro jausmą. Nagrinėti psichologines temas dar nebuvo taip smagu!

Thomas Erikson yra skaitomiausias Skandinavijos psichologinių knygų autorius. Vien ką sako tai, kad Norvegijoje populiarumu aplenkė patį Jo Nesbo! Jo knygos parduotos jau daugiau nei keturiasdešimties milijonų tiražu ir išverstos į daugiau nei keturiasdešimt kalbų. Autorius ne tik rašo knygas bet ir nuolat konsultuoja didžiausias pasaulio įmones, rengia mokymus aukščiausio lygio vadovams.

Iš anglų kalbos vertė Lina Balsevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu? Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Thomas Erikson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu? Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu? Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu? Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu? Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Thomas Erikson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mano bosas – idiotas: kaip dirbti su blogu vadovu? Mano darbuotojai – idiotai: kaip vadovauti tiems, kurie suknisa viską?" perkama kartu