0

Mano brolis superherojus

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Mano brolis superherojus

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786094661990

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Davidas Solomonsas – britas, scenarijų autorius, gyvenantis Dorsete su žmona ir sūnumi Luku. „Mano brolis superherojus“ – pirmoji jo knyga vaikams.

Lukas – baisiai piktas vienuolikmetis. Baisiai, siaubingai piktas. Visas jo gyvenimas staiga nuėjo šuniui ant uodegos – ir tik todėl, kad jis... išlipo iš namelio medyje ir nuėjo pasisioti. Grįžęs namelyje rado savo vyresnįjį brolį moksliuką Zaką visiškai pasikeitusį. Pasirodo, kol Luko nebuvo, namelyje apsilankė – taip, taip – ateivis! Suteikė jo broliui stebuklingų galių ir dar liepė išgelbėti mūsų ir paralelinį pasaulius. Ir visa tai galėjo tekti Lukui! Dabar suprantate, kaip apmaudu?
Dabar Zakui tenka visa šlovė, o Lukui telieka saugoti paslaptį ir sprogti iš pavydo. Tačiau kai Zaką pagrobia pasaulį ketinantys sunaikinti priešai, būtent Lukui ir jo draugams tenka pulti į pagalbą. Jiems liko tik kelios dienos, kad surastų Zaką ir užkirstų kelią dviejų pasaulių pabaigai!

Pavydas ir pyktis, klasta ir išdaigos – viskas susimaišė Luko galvoje ir šioje knygoje „Mano brolis superherojus“. Skaityk, jei nori tapti superherojumi, jei svajoji išgelbėti pasaulį – arba jei turi užknisantį vyresnįjį brolį.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Varanius

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu