0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 10,19 €*
Sutaupote: 1.20 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus" aprašymas

Suaugę žmonės puikiai žino, kas yra džiaugsmas, pyktis, pavydas ar nusivylimas. Tačiau net ir jie šiuos jausmus ne visada geba apibūdinti žodžiais. Mažyliams dar kebliau. Jiems sunku suvokti, kodėl jie jaučiasi būtent taip ir ar tai yra normalu. Iliustruota knygelė „Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus“ – puikus įvadas į emocijų pasaulį. Tinka vaikams nuo 3 metų.

Meilė, pyktis, laimė, pavydas, gerumas, baimė, vienatvė, liūdesys – jausmai ir emocijos, kurie nagrinėjami šioje knygoje. Skaitytojų laukia aštuonios istorijos. Pažinimo keliu mažylius veda meškutis. Iliustratorės Illary Casasanta sukurtas veikėjas puikiai vaizduoja įvairias situacijas, padedančias suprasti aprašytus jausmus.

Rekomenduojama šią knygelę skaityti kartu su vaiku, aptarti emocijas ir įsitikinti, kad mažylis suprato teksto ir iliustracijos esmę. Svarbu paaiškinti, kad nėra blogų jausmų, pavyzdžiui, baimė, kartais gali pakišti koją ir trukdyti, tačiau tuo pačiu tai yra emocija, kuri saugo. Knygelėje pateikiamas pavyzdys, kad aukščio baimė priverčia atsitraukti nuo pavojingos prarajos. Taigi, visi jausmai yra reikalingi, o svarbiausia suprasti, kada ir kodėl juos patiriame.

Knygelės ir pokalbių dėka mažyliai su tėvais išsiaiškins, kaip išmokti džiaugtis, atsikratyti pavydo, mylėti ir jaustis mylimiems. Teisingas emocijų, net ir neigiamų, suvokimas bei mokėjimas juos priimti skatina savarankiškumą ir leidžia mėgautis pasauliu bei pasitikėti savimi.

Knygutės „Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus“ tekstai paprasti ir lengvai suvokiami. Vaikas lengvai atpažins situacijas, į kurias patenka kiekvieną dieną. Lokiuko iliustracijos sustiprina teksto perteikiamą žinutę, todėl smagu ne tik klausyti, bet ir vartyti knygą bei žiūrėti paveikslėlius.

Iliustruota knyga suteiks smagių akimirkų ir ugdys emocinį intelektą. Rekomenduojama kiekvienai šeimai!

Iš italų kalbos vertė Jūratė Žižytė

Ugdomosios knygos – puiki pagalba tėvams. Kviečiame jas ir kito žanro literatūrą įsigyti internetu. Galime pasiūlyti įvairių leidinių ir vaikams, ir suaugusiems: nuo įtraukiančių siužetų, vaizdingų aprašymų iki patarimų ar receptų. Knygas išsirinkti padės informacijos santrauka, kurioje nurodytas puslapių skaičius, parengtas aprašymas, įkelta ištraukų. Taip pat siūlome pasidomėti apžvalgomis bei atsiliepimais. Nepamirškite, kad knygas pirkti online verta ir dėl gerų kainų. Išpardavimų ir akcijų metu daug leidinių kainuoja pigiau.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 21x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830853

Parašykite atsiliepimą apie "Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus" perkama kartu