0

Mano didžioji užduočių knyga

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 19,39 €*
Sutaupote: 4.40 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano didžioji užduočių knyga

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 20x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 194
  • ISBN ar kodas: 9786094730986

2021-01-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano didžioji užduočių knyga" aprašymas

Kad pieštukai taptų draugais, rankos klausytų, o mokytis būtų linksma. Juk to nori ne tik kiekvienas vaikas, bet ir tėveliai. „Mano didžioji užduočių knyga“ – tai smagių, įdomių ir, svarbiausia, kūrybiškų užduočių rinkinys 5–10 metų vaikams.


„Mano didžiojoje užduočių knygoje“ užduotys pateiktos taip, kad neribotų vaikų fantazijos. Jei reikia piešti, tai drąsiai galima piešti bet ką, kas šauna į galvą, nėra taisyklių ar neteisingo atsakymo. Ir mėnulis nebūtinai turi būti geltonas, o žolė – žalia. Kūrybiškose užduotyse vaikai nespaudžiami į rėmus, jiems pasiūloma tema, tačiau jos įgyvendinimas yra laisvas ir nevaržantis vaizduotės.


Vaikai galės išbandyti naujus dalykus ir įvertinti dar nepažintus potyrius, pavyzdžiui, spalvins užsimerkę, o paskui atsimerkę. Dar vienas tikras išbandymas vaizduotei – sukurti kuo daugiau gyvūnėlių atvaizdų iš pirštų antspaudų. Galima palenktyniauti su draugu - kuriam pavyks sugalvoti ir nupiešti daugiau.

Kaip žiemą aprengti senį besmegenį ir pingviną, kai šie sumano pasivažinėti rogutėmis? Beje, iki jų reikės nueiti labirintu - tai dar vienas iššūkis. Tikros erelio akies pareikalaus užduotis, kurioje tarp daugybės objektų reikės rasti tuos, kuriuos savo kelionėse jau pamatė aistringas keliautojas. O ar įsivaizduoji, ką matytum aplink, jei vieną rytą netikėtai nubustum kitoje planetoje?


Knygoje pateiktos užduotys padės lavinti rankos judesius - ruoš vaiko ranką pirmiesiems rašto darbams mokykloje. Labirintų sprendimas padės vaikams išmokti sutelkti dėmesį ir atidžiai atlikti užduotis. Lavinamosios užduotys išmokys suprasti užduočių esmę, kritiškai mąstyti ir sugebėti priimti sprendimą.


„Mano didžioji užduočių knyga“ skirta 5–10 metų vaikams ir lavina svarbiausius vaikų gebėjimus: akių ir rankų koordinaciją, pastabumą, loginį mąstymą, dėmesio sutelkimą ir kūrybiškumą. Kai kurios užduotys tiks ir jaunesniems vaikams, o kai kurias mielai atliks ir vyresni nei dešimtmečiai.


Knyga apima pagrindines pasaulio pažinimo temas:padeda vaikams įsiminti metų laikus, supažindina su pasaulio šalimis, vandenyno gelmių paslaptimis, nuskraidina į kosmosą, parodo jau žinomų ir naujų gyvūnų rūšių. Čia taip pat yra ir skaitymo bei skaičiavimo užduočių, tad „Mano didžioji užduočių knyga“ gali būti ir puiki priemonė pasiruošti mokyklai, ir smagus mokyklinių užduočių priedas.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano didžioji užduočių knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano didžioji užduočių knyga, kurį parašė Ingrida Zumbrickaite. Siūlome ne tik išsamų Mano didžioji užduočių knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ingrida Zumbrickaite. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano didžioji užduočių knyga. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano didžioji užduočių knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano didžioji užduočių knyga" perkama kartu