AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mano draugė Natalija

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano draugė Natalija" aprašymas

Lietuvių skaitytojams jau pažįstama, prestižiškiausia Suomijos literatūrine premija Finlandia apdovanoto romano „Oneiron“ autorė Laura Lindstedt grįžta su drąsia ir provokuojančia knyga „Mano draugė Natalija“, jos leidybos teisės parduotos 12 šalių.

Psichologams nederėtų kalbėti apie asmeninius savo pacientų reikalus. Šį vienintelį kartą padarysiu išimtį, nes buvusi mano pacientė – vadinkime ją Natalija – paskatino pasidalinti jos istorija.

Iš pirmo žvilgsnio „Natalija“ neatrodo kuo nors išskirtinė: gyvena įprastą gyvenimą, dirba mėgstamą darbą. Tačiau ją kamuojančios seksualinės problemos tampa našta ir skatina kreiptis pagalbos. Jai pasiūlomas naujas metodas – pratimai, vieną ant kito it sluoksnius klojantys tapybą, literatūrą, filosofiją, vaikystės prisiminimus, erotines patirtis ir pamažu atskleidžiantys problemų šaltinį. Netrukus išaiškėja, kad tokia pacientė psichologui pasitaiko tik kartą per karjerą, o terapijos seansai darosi sunkiai kontroliuojami.

„Mano draugė Natalija“ – romanas apie psichoterapijos teikiamas galimybes ir meilės laiškas menui, įvairioms jo formoms. Tai savotiškas feministinis manifestas, kuriame interpretuojamos patriarchato gyvybingumo priežastys. Elektros komplekso kamuojamai ir vaikystės traumose įstrigusiai pagrindinei veikėjai tenka atsakyti į klausimą: „Kieno norus aš iš tikrųjų pildau?“


  • Autorius: Laura Lindstedt
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094871641
  • Vertėjas: Urtė Liepuoniūtė
  • Iš kokios kalbos versta: suomių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano draugė Natalija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mano draugė Natalija", Laura Lindstedt. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laura Lindstedt su knyga "Mano draugė Natalija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mano draugė Natalija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Lindstedt. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mano draugė Natalija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mano draugė Natalija" perkama kartu