Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skambantys vitaminai, II dalis

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skambantys vitaminai, II dalis" aprašymas

Šis leidinys „Skambantys vitaminai, II dalis“ yra skiriamas smalsiems ir tikriems muzikos gerbėjams (ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio mokomojo amžiaus vaikams), kurie turi norą pažinti muzikos paslaptis, jų tėveliams ir pedagogams.

Muzikos paslapčių yra be galo daug ir įvairių. Knygelėje siekiama vaikus supažindinti su muzikine klaviatūra ir joje esančių klavišų raidiniais pavadinimais. Kad vaikai juos geriau įsimintų ir prisimintų, klavišų pavadinimai yra sugretinami su vitaminais.

Skaitydami šią knygelę, vaikai sužinos apie jų organizmui būtinus vitaminus, susipažins su sveikos mitybos pagrindais.

Kad būtų įdomu skaityti, leidinyje pateikti lietuvių liaudies lobiai (mįslės, skaičiuotės).

Skiriama vietos spalvinimui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skambantys vitaminai, II dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skambantys vitaminai, II dalis", kurį pristato Nijolė Kavaliauskaitė-Hunter. Siūlome ne tik išsamų "Skambantys vitaminai, II dalis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nijolė Kavaliauskaitė-Hunter. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skambantys vitaminai, II dalis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skambantys vitaminai, II dalis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skambantys vitaminai, II dalis" perkama kartu