0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano gyvenimo stebuklai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mano gyvenimo stebuklai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.99 SoldOut
Knygos "Mano gyvenimo stebuklai" aprašymas

Mes laviname protą skaitydami knygas, laviname savo kūną lankydami sporto klubą, tačiau to, kas svarbiausia – sugebėti džiaugtis gyvenimu ir būti laimingi, – visai nesimokome. Nesimokome pastebėti ir skleisti magijos savo gyvenime. Ši knygelė yra vienas iš būdų atrasti savo magiškas galias, jas ugdyti ir suprasti, jog jau turime viską, kad būtume laimingi.

Nuo mūsų minčių priklauso tai, kaip jaučiamės, kokia mūsų sveikata, artimųjų savijauta, ir dar daug kitų svarbių dalykų, tačiau dažniausiai paleidžiame mintis tekėti visiškai nekontroliuojamai. Norėdami pamatyti aplink mus esančius nepaprastus dalykus, turime stabtelėti ir sąmoningai pradėti jų ieškoti.

Mylėkite – laisvai, atvirai ir besąlygiškai. Nemainykite meilės, nelaukite grąžos. Nereikalaukite meilės ir nemaldaukite. Mylėkite pirmiausia save, tada ir visą pasaulį, tegul meilė teka nestabdomai lyg šampanas per taurės kraštus.

Jeigu pastebėjote ką nors labai gražaus ir ypatingo, tegul iš pradžių ir nedidelį ar gana paprastą dalyką – užsirašykite. Užfiksuokite ypatingą momentą su mylimais žmonėmis, užplūdusią nuojautą, ryškų sapną, mintis, stebuklingai skanų receptą ar aprašykite vietą, kurioje jus aplankė neįtikėtina dvasinė ramybė. Kiekvieną dieną padėkokite už tai, ką turite. Stenkitės surasti vis naujų dalykų ir pamatysite, kad tai, už ką esate dėkingi, nebetelpa į vieną puslapį!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090401545

Parašykite atsiliepimą apie "Mano gyvenimo stebuklai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užrašinės, užrašų knygelės


Dažnai su "Mano gyvenimo stebuklai" perkama kartu