0

Mano išmanusis laikrodis

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2020-09-14 Giedrius

Labai smagi knyga gražūs piešiniai gražiai parašyta.Labai smagus laikrodis viska aiškiai gražiai pasakoja.Tiesiog super.

Informacija

Mano išmanusis laikrodis

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 26x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955228233

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mano išmanusis laikrodis" aprašymas

Atsivertę šią knygą "Mano išmanusis laikrodis", vaikai susipažins su šešiais gerais draugais, gyvenančiais viename dideliame name, ir sužinos, kaip gražiai jie sutaria ir smagiai leidžia laiką.
Štai papūga puikiai piešia, tigras – geras virėjas, dramblys visą dieną skaito, kalytė mėgsta puoštis, avelei patinka dirbti sode. O ką veikia beždžionėlė? Žinoma, sportuoja!

Knygoje "Mano išmanusis laikrodis" pridėtą išmanųjį laikrodį vaikai galės segėti ant rankos, o panorėję – juo žaisti: "fotografuoti", "skambinti telefonu", "sužinoti, kelinta valanda", ir "žaisti su gyvūnais". Linkime smagiai leisti laiką!

2020-09-14

Labai smagi knyga gražūs piešiniai gražiai parašyta.Labai smagus laikrodis viska aiškiai gražiai pasakoja.Tiesiog super.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano išmanusis laikrodis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos su garsais

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano išmanusis laikrodis, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mano išmanusis laikrodis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano išmanusis laikrodis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano išmanusis laikrodis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano išmanusis laikrodis" perkama kartu