Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano istorija

5.0
(11 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 15,39 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-09 Vaida

Įdomios moters, įdomi biografija. Daug ką galima pasimokyti, bei atrasti panašumu iš kiekvienos moters gyvenimo.
Rekomenduoju


2022-10-31 15.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano istorija" aprašymas

Buvusios Jungtinių Amerikos Valstijų pirmosios ponios Michelle Obama memuarai „Mano istorija“ – tai dėmesį prikaustantis intymus pasakojimas apie išskirtinės moters gyvenimą.M. Obama - mūsų amžiaus ikona, viena žymiausių ir patraukliausių moterų, kurios prasmingas gyvenimas kupinas reikšmingų pasiekimų. Pirmoji afroamerikietė tapusi pirmąją JAV ponia, ji Baltuosius rūmus pavertė svetingiausia vieta per visą jų istoriją. M. Obama taip pat tapo moterų ir mergaičių gynėja tiek JAV, tiek visame pasaulyje, ji įkvėpė šeimas gyventi sveikiau ir aktyviau ir visada buvo šalia vyro, kol jis vadovavo Amerikai. Net ir pačiomis sunkiausiomis akimirkomis. Tuo pat metu ji pademonstravo pasauliui keletą šokio judesių, pritrenkė visus dainuodama karaokę ir griežtai prižiūrima žiniasklaidos augino dvi dukteris.


Gilių apmąstymų kupinuose savo memuaruose „Mano istorija“ M. Obama kviečia skaitytojus į savo pasaulį. Autorė fiksuoja patirtis, kurios ją formavo – nuo vaikystės pietinėje Čikagos dalyje iki laiko, kai teko rinktis tarp motinystės ir darbo. Ir, žinoma, pasakoja apie metus, praleistus gyvenant žinomiausioje pasaulio vietoje.Sąžiningai ir sąmojingai M. Obama aprašo savo triumfą ir nusivylimus, tiek viešus, tiek asmeniškus. Ji pasakoja istoriją taip, kaip ją ir išgyveno – savo žodžiais – šiltai, išmintingai ir atvirai. „Mano istorija“ yra labai asmeniškas paprastos nepaprastos moters pasakojimas. Moters, kuri nuolat neigė stereotipus ir įsitikinimus. Jos istorija įkvepia mus elgtis taip pat.


„Įkvepiantys tiesos kupini memuarai.“

Gaby Wood, Daily Telegraph


„Ši atvira istorija pateikia naujų žinių apie jos gyvenimą Čikagoje ir apie pakilimus bei nuosmukius gyvenant su Baracku Obama. „Mano istorija“ yra tarsi pačios M. Obamos posakio „kai jie leidžiasi, mes kylame“ išplėtimas, be jokių kompromisų atskleidžiant, ką jai padarė politika. Aš skaičiau dvi Baracko Obamos knygas, o ši yra lyg trūkstama dėlionės dalis pasakojime apie jo svaiginančią kelionę.“


Afua Hirsch, Guardian


Michelle Robinson Obama (g. 1964 m.) – advokatė, 44-ojo Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Barack Obama žmona. Gimė ir užaugo pietinėje Čikagos dalyje, baigė Prinstono universitetą ir Harvardo teisės mokyklą.


Savo karjerą pradėjo teisinėje paslaugų įmonėje „Sidley Austin“, kur ir susitiko būsimą vyrą. Vėliau dirbo Čikagos mero komandoje ir Čikagos universiteto medicinos centre.


Iš anglų kalbos vertė Dangirutė Giedraitytė, Indrė Kaulavičiūtė, Inga Būdvytytė, Jovita Liutkutė


 • Pavadinimas originalo kalba: Becoming
 • Autorius: Michelle Obama
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2018
 • Knygos puslapių skaičius: 432
 • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090135327
 • Vertėjas: Dangirutė Giedraitytė, Indrė Kaulavičiūtė, Inga Būdvytytė, Jovita Liutkutė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-09

Įdomios moters, įdomi biografija. Daug ką galima pasimokyti, bei atrasti panašumu iš kiekvienos moters gyvenimo.
Rekomenduoju

2022-01-25

10/10

2021-09-20

Įdomu buvo skaityti, verta dėmesio knyga

2021-09-15

Šioje knygoje atradau daug naujų dalykų, apie kuriuos net nebūčiau pagalvojus, kad taip vyksta. Rekomenduoju, tikrai buvo įdomu sužinoti tokias pikantiškas detales apie prezidentus ir jų žmonas

2021-09-13

Rekomenduoju, verta perskaityti

2021-08-27

Paėmusi šią knygą į rankas, nesitikėjau, kad ji man taip patiks.. Knygoje, papasakojama, tiek realiu problemų su kuriomis, moterims tenka susidurti kiekvieną dieną. Kaip būti gera žmona, mama ir siekti norimos karjeros. Man tikrai patiko, rekomenduoju

2021-08-11

Buvo įdomu sužinoti Michelle Obama biografiją, verta dėmesio knyga

2021-07-19

Tikrai puiki knyga, leidžianti suprasti tikrąjį gyvenimą su prezidentu, kaip viskas yra iš tiesų

2021-01-29

Labai patiko. Lengva, itraukianti knyga.

2019-04-03

2018-12-26

idomi biografija-rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Mano istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Michelle Obama pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mano istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mano istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mano istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mano istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michelle Obama tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mano istorija" perkama kartu