0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mano jausmeliai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (7%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-06-09 Jūratė

Originalios užduotys!

Mano jausmeliai


2021-05-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano jausmeliai" aprašymas

"Mano jausmeliai“ – tai šiltų jausmų užduočių knygutė kiekvienam vaikui, kurią „SOS vaikų kaimai“ sukūrė kartu su užduočių autore Asta Jasiulioniene iš „Idėjų pašto“. „Mano jausmeliai“ knygutę sudaro 24 skirtingų užduočių puslapiai, skirti spalvinti, atlikti užduotis, karpyti. Atlikdamas užduotis vaikas ne tik susipažins ir geriau suvoks patiriamas emocijas, bet ir ims suprasti, kad kiekviena diena yra skirtinga, o vienu metu išgyventi skirtingų jausmų paletę – normalu. Tai puiki turiningo laiko praleidimo veikla ne tik vaikui, bet ir visai šeimai.

Įsigydami šią knygutę, prisidėsite ir prie sunkiau gyvenančių Lietuvos vaikų gerovės. Visa suma bus skirta vaikų poreikiams – medicininei, psichologinei pagalbai, maistui ir higienos reikmėms. Darykime gerus darbus kartu ir kurkime šviesią vaikų ateitį! SOS vaikų kaimai – didžiausia šeima Lietuvoje, globojanti beveik 1000 Lietuvos vaikų.


  • Autorius:
  • Leidėjas: SOS vaikų kaimai Lietuvoje
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099572819

2020-06-09

Originalios užduotys!

Parašykite atsiliepimą apie "Mano jausmeliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano jausmeliai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mano jausmeliai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano jausmeliai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano jausmeliai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano jausmeliai" perkama kartu