0

Mano kelionių dienoraštis

  • Nuolaida knygai -40%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 7,79 €*
Sutaupote: 3.10 € (40%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano kelionių dienoraštis

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 26x17, minkšti ivršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786098090055

2020-10-31 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano kelionių dienoraštis" aprašymas

Tai kelionių dienoraštis kiekvienam mažajam keliautojui, kuris padės užrašyti visus smagiausius dalykus, kurie nutiko kelionių metu.Dienoraštyje rasite daugybę keliautojui naudingų patarimų, būtinų daiktų sąrašą, kelionių žemėlapį, smagių žaidimų lietingoms dienoms praskaidrinti ir šiaip gerų dalykėlių. Ir tai dar ne viskas! Kartu su Jumis keliaus ir kelionėje pagelbės patyrę keliautojai – Katinas ir Žvirblis. Kartu su jais aplankysite įdomiausias vietas ir sužinosite daug naujo: kur stovi toks įdomus pastatas, vadinamas kenesa? Kaip seniau atrodė tikrų tikriausia pilis? Ir dar daug įvairiausių dalykų...


P.S. Šis kelionių dienoraštis labai mėgsta keliauti visur, kur beeisite, tad neužmirškite jo namuose, nepalikite jo automobilyje ar muziejuje. Tegul dienoraštis keliauja kartu su Jumis. Tik atsargiai! Jis toks pat neatsparus drėgmei, kaip ir kelionių įspūdžiai.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano kelionių dienoraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano kelionių dienoraštis, kurį parašė Danguolė Kandrotienė. Siūlome ne tik išsamų Mano kelionių dienoraštis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Danguolė Kandrotienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano kelionių dienoraštis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano kelionių dienoraštis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano kelionių dienoraštis" perkama kartu