0
Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė
1.99 InStock

Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė

  • Nuolaida knygai -82%
Internetu: 1,99 €
Knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 8.80 € (82%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786094662300

1.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
Visi mano, kad tu silpnas.
Jie dar nežino, ką tu iš tikrųjų gali!
Kvatositės kiekviename puslapyje!


Davidas Solomonsas (Deividas Solomonsas) – britas, scenarijų autorius, gyvenantis Dorsete su žmona ir sūnumi Luku. „Mano brolis superherojus“ – pirmoji jo knyga vaikams. Apie Luką ir jo brolį Zaką, kuris staiga įgijo supergalių ir privalėjo išgelbėti pasaulį, tačiau vos nepražuvo pats.
Bet nuotykiai tuo nesibaigė! Zakas ir jo draugė Lara tebesipuikuoja savo supergaliomis. O jaunesnysis Zako brolis Lukas nors ir priklauso pasaulio gelbėtojų būriui, tačiau jokių galių neturi. Tačiau jis turi blogą nuojautą: aplinkui dedasi keisti dalykai – krenta lėktuvai, blyksi šviesos, – visa tai ne šiaip sau! Ir dar: jo mokyklos kūno kultūros mokytoja yra ateivė, užsimaskavusi žmogišku pavidalu, trokštanti užvaldyti Žemės gyventojų protus. Lukas tuo tvirtai įsitikinęs. Tačiau ar kas nors juo tiki? Aišku, ne!
Taigi Lukui belieka veikti vienam, ir, žinoma, – jis buvo teisus! Bet tada užverda tokia košė, kad, norint išgelbėti pasaulį nuo invazijos, įsitraukti į kovą teks visiems. Gerieji kovoja kartu su blogiukais, broliai susivienija – ir didysis mūšis prasideda! Nauji Luko, Zako ir Laros žygiai prieš… kūno kultūros mokytoją? Ar visgi prieš piktų ateivių invaziją? Sužinok tuoj pat knygoje "Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė"!

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Varanius

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu