0

Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-08-05 Anonimas

Labai idomi knyga! Man retai pasitaiko tokiu, perskaiciau per kelias dienas

Informacija

Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786094662300

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė" aprašymas
Visi mano, kad tu silpnas.
Jie dar nežino, ką tu iš tikrųjų gali!
Kvatositės kiekviename puslapyje!


Davidas Solomonsas (Deividas Solomonsas) – britas, scenarijų autorius, gyvenantis Dorsete su žmona ir sūnumi Luku. „Mano brolis superherojus“ – pirmoji jo knyga vaikams. Apie Luką ir jo brolį Zaką, kuris staiga įgijo supergalių ir privalėjo išgelbėti pasaulį, tačiau vos nepražuvo pats.
Bet nuotykiai tuo nesibaigė! Zakas ir jo draugė Lara tebesipuikuoja savo supergaliomis. O jaunesnysis Zako brolis Lukas nors ir priklauso pasaulio gelbėtojų būriui, tačiau jokių galių neturi. Tačiau jis turi blogą nuojautą: aplinkui dedasi keisti dalykai – krenta lėktuvai, blyksi šviesos, – visa tai ne šiaip sau! Ir dar: jo mokyklos kūno kultūros mokytoja yra ateivė, užsimaskavusi žmogišku pavidalu, trokštanti užvaldyti Žemės gyventojų protus. Lukas tuo tvirtai įsitikinęs. Tačiau ar kas nors juo tiki? Aišku, ne!
Taigi Lukui belieka veikti vienam, ir, žinoma, – jis buvo teisus! Bet tada užverda tokia košė, kad, norint išgelbėti pasaulį nuo invazijos, įsitraukti į kovą teks visiems. Gerieji kovoja kartu su blogiukais, broliai susivienija – ir didysis mūšis prasideda! Nauji Luko, Zako ir Laros žygiai prieš… kūno kultūros mokytoją? Ar visgi prieš piktų ateivių invaziją? Sužinok tuoj pat knygoje "Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė"!

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Varanius
2020-08-05

Labai idomi knyga! Man retai pasitaiko tokiu, perskaiciau per kelias dienas

Parašykite atsiliepimą apie "Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė, kurį parašė David Solomons. Siūlome ne tik išsamų Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido David Solomons. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė" perkama kartu