-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano laikas – TU

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-06-28 laukimas


2023-01-31 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano laikas – TU " aprašymas

Jeigu neturi nieko, tik meilę – turi viską.

Benas Lyris (Benas Martusevičius) – kunigas, kurio žodžiai ir mintys įkvepia, nuramina, padrąsina. Knyga „Mano laikas – TU“ - jau ketvirtoji Beno Lyrio knyga. Joje jis kalba paprastais žodžiais, tokiais, kuriais kalba ir gyvai, ir bendraudamas socialiniuose tinkluose. Autorius dalijasi mintimis apie gyvenimą, draugystę, meilę, nuoširdumą, dieviškumą, gebėjimą neprarasti tikėjimo savimi ir kitais.

Knygoje „Mano laikas – TU“ autorius neperša ir net nesistengia paaiškinti tikėjimo, jis nesiekia mokyti kitų. Čia surinktos mintys, skirtos apmąstymams. Ir pats autorius prisipažįsta, kad taip pat iš jų mokosi, bando jomis gyventi, o ne tik kalbėti.

Benui Lyriui dažnai tenka susidurti su ligomis ir sielvartu. Jis dirba Kauno klinikų kapelionu kunigu, todėl kasdien sutinka sergančius žmones, jų artimuosius ir bando palaikyti jų dvasią bei tikėjimą. Būtent ši patirtis atsispindi daugelyje kunigo minčių ir samprotavimų. Jautrumas, supratingumas, įsiklausymas pinasi su poetiškumu, romantiškumu.

Benas Martusevičius pasakoja, kad ir pats sirgęs vėžiu. Liga jam labai greitai padėjo atsirinkti svarbiausias gyvenimo vertybes. Jis iki šiol įsitikinęs pats ir kitus kviečia suprasti, kaip svarbu tai, ką tenka gyvenime patirti, kaip svarbu kalbėti su žmonėmis ir juos išgirsti. Svarbiausi B. Martusevičiaus gyvenimo ir kūrybos leitmotyvai - draugai ir kelionės.

Kunigu jis tikina tapęs todėl, kad jo mama buvo labai nuoširdžiai tikinti ir mylinti moteris. Kunigų tarpe jis nerado tokio, į kurį galėtų atsiremti, kuriuo galėtų pasitikėti, kuriame jaustų žmogišką tikrumą. Todėl nusprendė tokiu kunigu tapti pats. Benas Lyris ne tik rašo knygas, bet ir aktyviai rašo socialiniuose tinkluose, kur sekėjai nuolat laukia jo romantiškų vaizdų ir minčių.

„Mano laikas – TU“ – ketvirtoji Beno Lyrio knyga. Pirmoji knyga buvo „Liturgija Meilės“, antroji – „Mano popierius Tavo širdis“, trečioji – „Tavo Meilė mano akys“. Autorius pats savo knygas vadina kalbėjimu taip, kaip jis norėtų, kad jam kalbėtų kiti. Beno Lyrio kūrybos tikslas – gydyti žmones pozityviu ir padrąsinančiu turiniu. Autorius ragina mokytis džiaugtis ne tik kiekviena diena, bet ir kiekviena akimirka, nes tai – tikrasis kelias į laimę.


  • Autorius: Benas Lyris
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 15x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090137932

Kiti taip pat domėjosi


2019-06-28

Parašykite atsiliepimą apie "Mano laikas – TU "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Benas Lyris pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mano laikas – TU ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mano laikas – TU " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mano laikas – TU " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mano laikas – TU "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Benas Lyris tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mano laikas – TU " perkama kartu