0

Mano laikas – TU

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina Internetu: 10,99 €
Kaina Knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-06-28 laukimas

Informacija

Mano laikas – TU

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x19, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786090137932

2020-08-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Jeigu neturi nieko, tik meilę – turi viską.

Benas Lyris (Benas Martusevičius) – kunigas, kurio žodžiai ir mintys įkvepia, nuramina, padrąsina. Knyga „Mano laikas – TU“ - jau ketvirtoji Beno Lyrio knyga. Joje jis kalba paprastais žodžiais, tokiais, kuriais kalba ir gyvai, ir bendraudamas socialiniuose tinkluose. Autorius dalijasi mintimis apie gyvenimą, draugystę, meilę, nuoširdumą, dieviškumą, gebėjimą neprarasti tikėjimo savimi ir kitais.

Knygoje „Mano laikas – TU“ autorius neperša ir net nesistengia paaiškinti tikėjimo, jis nesiekia mokyti kitų. Čia surinktos mintys, skirtos apmąstymams. Ir pats autorius prisipažįsta, kad taip pat iš jų mokosi, bando jomis gyventi, o ne tik kalbėti.

Benui Lyriui dažnai tenka susidurti su ligomis ir sielvartu. Jis dirba Kauno klinikų kapelionu kunigu, todėl kasdien sutinka sergančius žmones, jų artimuosius ir bando palaikyti jų dvasią bei tikėjimą. Būtent ši patirtis atsispindi daugelyje kunigo minčių ir samprotavimų. Jautrumas, supratingumas, įsiklausymas pinasi su poetiškumu, romantiškumu.

Benas Martusevičius pasakoja, kad ir pats sirgęs vėžiu. Liga jam labai greitai padėjo atsirinkti svarbiausias gyvenimo vertybes. Jis iki šiol įsitikinęs pats ir kitus kviečia suprasti, kaip svarbu tai, ką tenka gyvenime patirti, kaip svarbu kalbėti su žmonėmis ir juos išgirsti. Svarbiausi B. Martusevičiaus gyvenimo ir kūrybos leitmotyvai - draugai ir kelionės.

Kunigu jis tikina tapęs todėl, kad jo mama buvo labai nuoširdžiai tikinti ir mylinti moteris. Kunigų tarpe jis nerado tokio, į kurį galėtų atsiremti, kuriuo galėtų pasitikėti, kuriame jaustų žmogišką tikrumą. Todėl nusprendė tokiu kunigu tapti pats. Benas Lyris ne tik rašo knygas, bet ir aktyviai rašo socialiniuose tinkluose, kur sekėjai nuolat laukia jo romantiškų vaizdų ir minčių.

„Mano laikas – TU“ – ketvirtoji Beno Lyrio knyga. Pirmoji knyga buvo „Liturgija Meilės“, antroji – „Mano popierius Tavo širdis“, trečioji – „Tavo Meilė mano akys“. Autorius pats savo knygas vadina kalbėjimu taip, kaip jis norėtų, kad jam kalbėtų kiti. Beno Lyrio kūrybos tikslas – gydyti žmones pozityviu ir padrąsinančiu turiniu. Autorius ragina mokytis džiaugtis ne tik kiekviena diena, bet ir kiekviena akimirka, nes tai – tikrasis kelias į laimę.

2019-06-28

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu