0

Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru

Informacija

Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x23 cm, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 736
  • ISBN ar kodas: 9786094840951

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru " aprašymas

Garsaus nusikaltėlio Pablo Eskobaro našlė Victoria Eugenia Henao pagaliau išdrįso papasakoti savo istoriją memuaruose „Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru“. Pripažinkime, daugeliui rūpi bent pro rakto skylutę žvilgtelėti į slaptą bei pavojingą gyvenimą, todėl istorija tapo itin populiari ir net išrinkta „Sunday Times“ metų knyga.

Apie Pablą Eskobarą yra parašyta ne viena knyga, taip pat sukurta filmų bei didelės sėkmės sulaukęs serialas „Narcos“. Tačiau, net ir jie neatskleidė visų narkotikų barono paslapčių. Šias žinoti galėjo tik patys artimiausi žmonės, kurie iki pat šiol nelinkę dalintis atsiminimais, nepaisant to, kad Pablas Eskobaras pasaulį paliko prieš ketvirtį amžiaus. Visgi nusikaltėlio našlė Victoria Eugenia Henao išdrįso papasakoti savo istoriją ir už tai moka atitinkamą kainą. Bijodama keršto Victoria į knygos pristatymus keliauja tik su apsauga, o renginių organizatoriams kelia vienintelį reikalavimą – užtikrinti saugumą.

Victoria Eugenija Henao su Pablu susitiko būdama dar labai jauna – vis trylikos metų. Tuo metu vyras dar neturėjo kokaino karaliaus titulo, buvo neturtingas, vyresnis, tačiau sugebėjo sužavėti pasiturinčios šeimos atžalą. Mergina nepaisė artimųjų prieštaravimų ir ištekėjo už Pablo Escobaro, su juo kartu liko iki pat mirties – pora santuokoje išgyveno šešiolika metų.

Pablas Escobaras buvo vienas iš garsiausių, negailestingiausių ir turtingiausių pasaulio nusikaltėlių. Apie jo žiaurumą vis dar sklinda legendos. Pablas kaltas dėl daugybės žmonių mirčių, korupcijos, plataus kokaino paplitimo, tačiau nepaisant to, nemažai Kolumbijos žmonių šį žmogų tebegarbina kaip šventąjį. Siekdamas prezidento posto Pablas įvykdė daugybę socialinių projektų, kurie padėjėjo skurstantiems žmonėms. Žinoma, jis siekė potencialių rinkėjų palankumo, savo įvaizdžio gerinimo žiniasklaidoje, tačiau vargšai iki šiol tą paramą nuoširdžiai vertina, o į narkotikų karaliaus laidotuves susirinko tūkstančiai gedinčių žmonių.

Victoria Eugenija Henao knygoje „Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru“ dalijasi pačiomis intymiausiomis, slapčiausiomis, daugiau niekam nežinomomis gyvenimo akimirkomis. Todėl ši penkių šimtų puslapių išpažintis yra unikali, iliustruota dar niekur nematytomis nuotraukomis. Prabangų gyvenimą už kruvinai uždirbtus pinigus gyvenusi moteris sako, kad savo vyrą ji mylėjo ir tai kartu laikė stipriau nei baimė.

Iš ispanų kalbos vertė Ieva Baranauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos biografijos ir atsiminimai

Victoria Eugenia Henao parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Victoria Eugenia Henao tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru " perkama kartu