0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano linksmasis knibždėlynas

  • Nuolaida knygai -46%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (46%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano linksmasis knibždėlynas" aprašymas

Kiek ančiukų plaukioja ežere?
Ar radai visas transporto priemones?
Kas gyvena ūkininko sodyboje?

Šios didžiulės (26x34 cm) knygos "Mano linksmasis knibždėlynas" autorė Anne Suess patraukliai ir nuotaikingai perteikia įvairiausius gyvenimo kaime ir mieste vaizdus, kuriuose knibždėte knibžda žmonių, gyvūnų ir daiktų. Spalvingus paveikslus papildo užduotys ir klausimai, lavinantys mažylių atidumą ir skatinantys bendrauti. Kiekviename puslapyje vaikai galės ieškoti smulkiausių detalių, o atlikdami užduotis kartu mokytis naujų žodžių.

Vertė Viltenė Baltušytė


  • Autorius: Anne Suess
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • Formatas: 26x34, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403583

Parašykite atsiliepimą apie "Mano linksmasis knibždėlynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano linksmasis knibždėlynas", kurį parašė Anne Suess. Siūlome ne tik išsamų "Mano linksmasis knibždėlynas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anne Suess. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano linksmasis knibždėlynas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano linksmasis knibždėlynas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano linksmasis knibždėlynas" perkama kartu