0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano mažytė paslaptis (Aistra) (2 už 1 kainą)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.69 SoldOut

Knygos "Mano mažytė paslaptis (Aistra) (2 už 1 kainą)" aprašymas

Slepiama ir tapatybė, ir kūdikis

Juodu buvo su kaukėmis! Teismo ekspertė Ema Dempsi praleidžia aistringą naktį su vienu vakarėlio dalyviu ir nebesitiki pamatyti savo paslaptingojo viliotojo. Tačiau apie jį jai primena tatuiruotė... ir teigiamas nėštumo testas.

Generalinis direktorius Džonas Flinas nujaučia, kad kažkas jį sieja su gražiąja teismo eksperte. Viskas paaiškėja išvydus jos tatuiruotę – visiškai tokią pat kaip ir jo paties.

Džonas ir Ema susitaria elgtis profesionaliai, bet aistrai įsiliepsnojus geri ketinimai nueina niekais. Pagaliau paslaptys išaiškėja. Ką gi pasirinks Džonas: verslą ar mylimąją ir kūdikį?

Iš anglų kalbos vertė Virginija Elena Stakienė


  • Autorius: Andrea Laurence
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090305331

Parašykite atsiliepimą apie "Mano mažytė paslaptis (Aistra) (2 už 1 kainą)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygų serija „Svajonių romanai“

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mano mažytė paslaptis (Aistra) (2 už 1 kainą)", kurią skaitytojams dovanoja Andrea Laurence. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrea Laurence su knyga "Mano mažytė paslaptis (Aistra) (2 už 1 kainą)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mano mažytė paslaptis (Aistra) (2 už 1 kainą)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrea Laurence. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mano mažytė paslaptis (Aistra) (2 už 1 kainą)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mano mažytė paslaptis (Aistra) (2 už 1 kainą)" perkama kartu