0

Mano mažytė žmona (DVD)

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2009-06-25 Neris

Iki siol siam filmui jauciu nostalgija

Informacija

Mano mažytė žmona (DVD)

  • Leidėjas: Acme
  • ISBN ar kodas: 4770070865194

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mano mažytė žmona (DVD)" aprašymas

Rūta (akt. Eleonora Koriznaitė) susipažįsta su Linu (akt. Saulius Balandis) ir prisistato jam kaip profesoriaus duktė. Netrukus atsitiktinė pažintis perauga į rimtus santykius, kurie klostosi kompanijos linksmybių fone. Visi atsirandantys keblumai išsprendžiami be vargo - sąmojingai ir greitai.
"Mano mažytė žmona" - tai debiutinis Raimundo Banionio pilnametražis filmas apie jaunus žmones - apie meilę, svajones, jaunatvišką maištą. 1986 m. sąjunginiame kino festivalyje Minske juosta apdovanota už geriausią debiutą.

2009-06-25

Iki siol siam filmui jauciu nostalgija

Parašykite atsiliepimą apie "Mano mažytė žmona (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mano mažytė žmona (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Drama. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Drama su knyga Mano mažytė žmona (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mano mažytė žmona (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Drama. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mano mažytė žmona (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mano mažytė žmona (DVD)" perkama kartu