0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano meilė stikliniais kaliošais

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-03-29 Brigita

Bus idomu perskaityti

Mano meilė stikliniais kaliošais


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 8.82 SoldOut
Knygos "Mano meilė stikliniais kaliošais" aprašymas
Tu - prologas, aš - epilogas,
Aš - šaka, o Tu - visas sodas.
Kai žiūriu į Tave - man bloga
Ir taip liūdna, kad net atrodo:

Pabučiuotų - ir pasikartum
Eilėraštį pasirišęs...
Mes tokie nepanašūs, tartum
Aš - iš kubilo, Tu - iš Paryžiaus.

"Daugybės knygų autorius siūlo naują ir jo kūrybos peizaže išskirtinį veikalą, kurio tekstus vienija Juozui Erlickui iš esmės būdinga, bet niekad neakcentuota tema - meilė. Knygoje surinkti poetiniai ir ne poetiniai, neišvengiamai ironiški, bet viduje lyriški, o neretai ir skaudžiai dramatiški autoriaus kūriniai; yra tarp jų populiariomis dainomis virtusių tekstų, yra tokių, kurie turi potencijų jais tapti, esama ir tokių, kurie niekados nebus dainuojami, tačiau vis tiek įstengs sugraudint ar pradžiugint sielą.
Nuotaikinga knyga, kurioje greta pirmosiose knygose skelbtų kūrinėlių rasime ir visai neseniai parašytų opusų, nestokojanti ne tik kandžios išminties, bet ir jautraus žmogiško gerumo. Maždaug tai, ko ir galėtų laukti sunkmečio sutrikdytas, ne pats kvailiausias, tačiau vilties vis dėlto neprarandantis pilietis", - tai ištrauka iš autoriaus kolegos Nacionalinės premijos laureatų galerijoje, kai kurių jo kūrinių herojaus Antano A. Jonyno neskelbto rankraščio. "Mano meilė stikliniais kaliošais" pasižymi žanrų įvairove - knygą sudaro poezijos, dramos, smulkiosios ir kiek stambesnės prozos kūriniai.

  • Autorius: Juozas Erlickas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 824
  • ISBN ar kodas: 9789986167297

2010-03-29

Bus idomu perskaityti

2010-03-23

zinoma gera

2009-12-13

jau vien anotacija daug ka pasako! super knyga

2009-12-03

dabar skaitau :). Tikrai puiki knyga.

2009-11-26

puiki knyga. visas juozas.su niekuo nelyginama.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano meilė stikliniais kaliošais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mano meilė stikliniais kaliošais", kurią skaitytojams dovanoja Juozas Erlickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Erlickas su knyga "Mano meilė stikliniais kaliošais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mano meilė stikliniais kaliošais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Erlickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mano meilė stikliniais kaliošais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mano meilė stikliniais kaliošais" perkama kartu