⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano Montessori užduotys 3-6 m. Rankos lavinimas, skaičiai, raidės ir garsai, formos, gamta...

Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano Montessori užduotys 3-6 m. Rankos lavinimas, skaičiai, raidės ir garsai, formos, gamta..." aprašymas

Lytėjimo, vaizdinės ir garsinės užduotys, sukurtos pagal Montessori pedagogiką, kviečia vaikus pamažu pradėti skaityti ir rašyti, susipažinti su skaičiais, taip pat su gamta ir pasauliu.

Montessori pedagogika daug dėmesio skiria pojūčiams ir ryšiui su tikrove. Knygoje „Mano Montessori užduotys 3-6 m. Rankos lavinimas, skaičiai, raidės ir garsai, formos, gamta...“ pateikiamos užduotėlės pamažu pratins vaiką rašyti, skaityti ir skaičiuoti, žadins smalsumą suvokiant supantį pasaulį. Išmokęs „pasidaryti pats“, vaikas įgaus pasitikėjimo savimi, savarankiškumo, ugdysis gebėjimą susikaupti ir mėgautis darbu.

Versdamas knygos „Mano Montessori užduotys 3-6 m. Rankos lavinimas, skaičiai, raidės ir garsai, formos, gamta...“ puslapius, kuriuose lydės mažieji pagalbininkai Rožė, Julius ir Pijus, jūsų vaikas pažins:

• geometrines formas,
• raides ir garsus, kad pasiruoštų skaityti,
• skaičius nuo 1 iki 9,
• gamtą ir geografiją.

Kartu lavins rankas mokydamasis apibrėžti kontūrą, rašyti raides ir skaičius.

Kiekviename skyriuje rasite patarimų, kaip padėti vaikui atlikti užduotis, atsižvelgiant į jo gebėjimą susikaupti, norus ir ritmą.


  • Pavadinimas originalo kalba: Mon cahier Montessori
  • Autorius: Marie Kirchner, Nicole Maubert
  • Leidėjas: Baltų lankų vadovėliai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 21x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094701368
  • Vertėjas: Donata Pleskevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano Montessori užduotys 3-6 m. Rankos lavinimas, skaičiai, raidės ir garsai, formos, gamta..."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano Montessori užduotys 3-6 m. Rankos lavinimas, skaičiai, raidės ir garsai, formos, gamta...", kurį pristato Marie Kirchner, Nicole Maubert. Siūlome ne tik išsamų "Mano Montessori užduotys 3-6 m. Rankos lavinimas, skaičiai, raidės ir garsai, formos, gamta..." aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marie Kirchner, Nicole Maubert. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano Montessori užduotys 3-6 m. Rankos lavinimas, skaičiai, raidės ir garsai, formos, gamta...". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano Montessori užduotys 3-6 m. Rankos lavinimas, skaičiai, raidės ir garsai, formos, gamta..." dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano Montessori užduotys 3-6 m. Rankos lavinimas, skaičiai, raidės ir garsai, formos, gamta..." perkama kartu