0

Pirkėjų atsiliepimai

Mano Montessori užduotys 4-7 m. Ši veiklos knyga praturtins žodyną, supažindins su gamta ir mus supančiu pasauliu

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 19,89 €*
Sutaupote: 5,90 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano Montessori užduotys 4-7 m. Ši veiklos knyga praturtins žodyną, supažindins su gamta ir mus supančiu pasauliu" aprašymas

Montessori pedagogika vaikus kviečia stebėti, tyrinėti ir suprasti pasaulį. Šioje knygelėje „Mano Montessori užduotys 4-7 m. Ši veiklos knyga praturtins žodyną, supažindins su gamta ir mus supančiu pasauliu“ mažieji ras idėjų ir veiklos, kuri supažindins su geografija, augalais, gyvūnais, klimatu, padės suvokti, kaip bėga laikas.

Montessori pedagogika atveria vaikams bendrą pasaulio vaizdą ir siūlo daugybę atradimų įvairiose srityse, ypač botanikos, zoologijos, gamtos mokslų. Šiame leidinyje, kuris tėra nedidelis Montessori pedagogikos atspindys, rasite minčių, kokia pagalbinė veikla padėtų lavinti vaiką ir patenkinti jo smalsumą.

Knyga „Mano Montessori užduotys 4-7 m. Ši veiklos knyga praturtins žodyną, supažindins su gamta ir mus supančiu pasauliu“ sudaryta iš keturių dalių, kurios apima skirtingas sritis:

- geografija: mokydamiesi geografijos vaikai pajus ryšį su pasauliu, kuriame gyvena;
- gamta ir botanika: užduotys apie augaliją pakvies atidžiau pažvelgti į gamtos turtus;
- gyvūnai ir vabzdžiai: stebėdami gamtą vaikai praplės žodyną, susijusį su fizinėmis gyvūnų ir vabzdžių savybėmis, gyvensena;
- laikas: ne visada lengva pajusti bėgantį laiką ir susivokti jame, tad kelios užduotys padės šį įgūdį ugdyti.


  • Pavadinimas originalo kalba: Mes activités Montessori
  • Autorius: Ève Herrmann
  • Leidėjas: Baltų lankų vadovėliai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 21x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094701344
  • Vertėjas: Donata Pleskevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano Montessori užduotys 4-7 m. Ši veiklos knyga praturtins žodyną, supažindins su gamta ir mus supančiu pasauliu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano Montessori užduotys 4-7 m. Ši veiklos knyga praturtins žodyną, supažindins su gamta ir mus supančiu pasauliu", kurį pristato Ève Herrmann. Siūlome ne tik išsamų "Mano Montessori užduotys 4-7 m. Ši veiklos knyga praturtins žodyną, supažindins su gamta ir mus supančiu pasauliu" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ève Herrmann. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano Montessori užduotys 4-7 m. Ši veiklos knyga praturtins žodyną, supažindins su gamta ir mus supančiu pasauliu". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano Montessori užduotys 4-7 m. Ši veiklos knyga praturtins žodyną, supažindins su gamta ir mus supančiu pasauliu" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano Montessori užduotys 4-7 m. Ši veiklos knyga praturtins žodyną, supažindins su gamta ir mus supančiu pasauliu" perkama kartu