0

Mano mylimųjų galvos

4.8
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2014-01-14 valia

labai faina

Informacija

Mano mylimųjų galvos

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 350
  • ISBN ar kodas: 5-415-01603-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mano mylimųjų galvos" aprašymas

"Mano mylimųjų galvos" - ironiškas, nestokojantis juodojo humoro, feministine gaidele parašytas antrasis vokiečių autorės Ingrid Noll romanas apie dvi žavias jaunas merginas, kurios be skrupulų vieną po kito žudo vyrus, apsunkinančius jų gyvenimą.


Iš vyrų nieko gero nelauk. Jie, kaip sakoma knygoje, lyg koks nėštumas ar tulžies akmenys visada pasireiškia nelaiku. Bet išeitį visuomet galima rasti: vieną pakanka pamokyti nugirdžius iki sąmonės aptemimo ir padarius keletą kompromituojančių nuotraukų, nuo kito gali išvaduoti tik kulka, kalio cianido kapsulė ar smagus vožtelėjimas buteliu per makaulę.

Taip, pasirodo, galima sėkmingai išsigydyti rūstaus gyvenimo sukeltas neurozes, užuot gaišus laiką ant psichoterapeuto kušetės.


Knyga "Mano mylimųjų galvos" 1994 m. apdovanota Glauserio premija, teikiama geriausiam metų vokiškam detektyviniam romanui.


Iš vokiečių kalbos vertė Regina Ivanauskienė

2014-02-16

Lengvas romanas, smagūs personažai. Patiko.

2014-01-14

labai faina

2014-01-06

Ir patiko :))

2014-01-03

Moterims gali patikti :)

Parašykite atsiliepimą apie "Mano mylimųjų galvos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mano mylimųjų galvos, kurią skaitytojams dovanoja Ingrid Noll. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ingrid Noll su knyga Mano mylimųjų galvos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mano mylimųjų galvos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ingrid Noll. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mano mylimųjų galvos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mano mylimųjų galvos" perkama kartu