⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mano nuostabi ateitis. NLP: sėkmės technologijos

Kaina: 19,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2009-07-21 Viktorija

\r\n\r\nSuper !!!


2022-08-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano nuostabi ateitis. NLP: sėkmės technologijos" aprašymas

Manau, kad tai, apie ką bus kalbama šioje knygoje, privalo žinoti kiekvienas žmogus. Mokykloje mus moko skaityti, rašyti, skaičiuoti ir dar daugelio naudingų dalykų, bet, deja, mes nemokomi suprasti kitų žmonių, užmegzti santykių, sėkmingai išspręsti savo problemas. O su jomis susiduria kiekvienas žmogus. Todėl šios knygos tikslas – pasidalyti paprasta ir naudinga informacija apie tai, kaip išvengti gyvenime nemalonumų ir patirti kuo daugiau pergalių bei laimėjimų.


Neurolingvistinis programavimas (NLP) – turbūt kontroversiškiausia ir garsiausia taikomosios elgesio psichologijos atmaina. Teorinis neurolingvistinio programavimo modelis buvo suprojektuotas JAV R. Bandler‘io (programuotojo) ir J. Grinder‘io (lingvistikos profesoriaus) 1975 metais, kad atskleistų struktūras, egzistuojančias kiekvieno žmogaus elgesyje, ir padėtų jį keisti. Pavadinimas, pagal Bandler ir Grinder, reiškia, kad asmuo yra minties-kūno sistema su ryšiais tarp vidinės patirties (neuro), kalbos (lingvistikos), ir elgesio (programavimo). Taigi NLP yra mokslas gauti tai, ko nori, naudojant savo protą, kalbą ir elgesį.


1976 metais sukurto NLP esmė išlieka nepakitusi – tai ir požiūris, ir metodologija, leidžianti tirti žmogaus subjektyvią patirtį ir ją modeliuoti.


NLP kūrėjai, pasitelkę garsiausių psichoterapeutų, psichologų ir hipnoterapeutų patirtį, įrodė, kad kiekvienas elgesys, kiekviena būsena turi struktūrą. Jos galima išmokti, ją galima pakeisti ir įmanoma atkartoti. NLP nėra visuotinai pripažįstamas, dėl jo iki šiol kyla ginčų. Taip pat ši metodika kritikuojama dėl jos pritaikymos galimybės manipuliavimui.


NLP (neurolingvistinis programavimas) ir Lietuvoje palaipsniui iš paslaptingos nedaug kam žinomos žinių srities tampa pripažįstama taikomosios psichologijos kryptimi. 2009-07-21

\r\n\r\nSuper !!!

2008-03-17

To Skaitytijas :\r\nGyvenimas ir yra taisyklės , bet tik sužinojas šias taisykles, kurios tave kontraliuoja, tu pradedi jas kontroliuoti ir mėgautis unikaliu pasauliu dar veržliau, prasmingiau ir t.t P.S knygą skaitydami vertinkit labai kritiškai.

2007-06-20

skaiciau ja - tai per daug man cia viskas sudetingai aprasyta, tie patarimai, uzdaviniai - mano muomone per daug \"uzlankstyti\". mieliau renkuosi ne rusu autorius NLP tema.

2006-12-03

Tikrai labai gera knygute, gal kas domites giliau nlp?:) gal norit kartu?:) atisiunciau daug anglisku knyguciu, ir tikrai labai naudingos.. jei kas domites ar norit isigilinti - investavimas@gmail.com

2006-08-09

neskaitykit tokiu knygu, nes jus pradesit galvoti, kad gyvenimas susideda is taisykliu. Gyvenimas yra unikalus ir ne pagal knygas zmones gyvena.

2006-06-01

gal galite rekomenduti panasiu knygu , susijusiu su nlp?

2006-04-20

Knyga tikrai verta savo kainos. Parasyta issamiai, su gyvenimiskais pavyzdziais, praktiniais patarimais ir kartu labai paprastu ir suprantamu stiliumi.

2005-05-20

Knygos apie NLP tikrai geros. Bet kam jas pirkti? Jei skaitote rusu kalba - pilnas internetas... Tik pasikniskit truputeli po rusiskus puslapius. Parsisiunciau koki 10 knygu. Labai idomu.

2005-04-17

jop. turetu but gera, bet bliaha rimtaij koooooookia brangi. jetaw kur man ja gaut, pati neipirksiu, o tevai jau nervojas kad as skaitau tik tokias knygas.... gal kas norit perparduot pigiau? rasykit ember2005@one.lt

2005-03-23

imu

2005-03-14

Knyga,gal ir naudinga,bet brangi kai velnis! Badarykite konkursa,kad galima butu nlaimeti. Busiu pirma dalyve.:))

Parašykite atsiliepimą apie "Mano nuostabi ateitis. NLP: sėkmės technologijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mano nuostabi ateitis. NLP: sėkmės technologijos", Vadimas Dechtiaris, Svetlana Ostrovskaja. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vadimas Dechtiaris, Svetlana Ostrovskaja su knyga "Mano nuostabi ateitis. NLP: sėkmės technologijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mano nuostabi ateitis. NLP: sėkmės technologijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vadimas Dechtiaris, Svetlana Ostrovskaja. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mano nuostabi ateitis. NLP: sėkmės technologijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mano nuostabi ateitis. NLP: sėkmės technologijos" perkama kartu