0

Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas

  • Nuolaida knygai -33%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-07-13 Daiva

pradejau skaityti, labai konkretu, verta demesio

Informacija

Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094373473

2020-09-30 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas" aprašymas
"Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas" – tai mąstyseną ir gyvenseną keičiantis kasdienis įprotis, kuris pakreips jūsų gyvenimą norima linkme: pagerės sveikata, finansinė padėtis, savitarpio santykiai ir visos kitos gyvenimo sritys. Tereikia perskaityti šią knygą, tvirtai pasiryžti išbandyti autoriaus siūlomą trisdešimties dienų „Mano nuostabaus ryto“ programą, o tada atsikelti anksti ryte ir imti gyvenimą į savo rankas!Šioje knygoje "Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas", kuri plačiai pripažįstama kaip viena labiausiai gyvenseną keičiančių knygų, išdėstomas paprastas, bet labai veiksmingas „Mano nuostabaus ryto“ metodas. „Jis padės jums tapti tokiu žmogumi, kuris geba įgyvendinti faktiškai viską, apie ką svajoja“, – teigia knygos autorius Helas Elrodas. Pernelyg drąsūs pažadai? Tačiau „Mano nuostabus rytas“ jau dabar keičia dešimčių tūkstančių žmonių gyvenimus visame pasaulyje, padėdamas jiems kas rytą nubusti kupiniems energijos, motyvacijos ir gebėjimo susitelkti į tai, kaip perkelti savo gyvenimą į aukštesnį lygį.


Kas būtų, jeigu nubudę ankstų rytmetį pamatytumėte, kad galite pakeisti daugelį – o gal net ir VISAS – savo gyvenimo sritis? Ši knyga parodys, kaip tai daryti greičiau, nei iš pirmo žvilgsnio atrodo įmanoma.


„Helas Elrodas – genijus, kurio knyga „Mano nuostabus rytas“ stebuklingai pakeitė mano gyvenimą. Štai ką padarė Helas: jis perėmė „pačią geriausią patirtį“, sukauptą per žmonijos evoliucijos šimtmečius, ir, pavertęs ją kasdieniu rytiniu ritualu, glaustai išdėstė savo knygoje. Dabar šis ritualas tapo mano dienos sudedamąja dalimi.“

Robertas T. Kiyosakis, bestselerio „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“ autorius


„Mano nuostabus rytas“ – tai, ko gero, labiausiai verčianti permąstyti įsigalėjusias normas knyga po „4 valandų darbo savaitės“ pasirodymo. Ši knyga jums atskleis, kaip perkelti savo gyvenimą ir verslą į naują, aukštesnį lygį.“

Bredas Veimertas, „Easy Pay Direct“ vadovas


„Perskaityti „Mano nuostabų rytą“, vadinasi, įteikti sau ankstyvo nubudimo dovaną ir kiekvieną dieną maksimaliai išnaudoti savo galimybes. Nedelskite nė minutės ir imkitės kurti tokį gyvenimą, kokio visada troškote.“

Dr. Aivenas Misneris, „BNI®“ generalinis direktorius


Iš anglų kalbos vertė Ovidijus Stokys
2017-07-13

pradejau skaityti, labai konkretu, verta demesio

Parašykite atsiliepimą apie "Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sėkmės istorijos

Hal Elrod parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hal Elrod tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mano nuostabus rytas. Valanda, kuri viską pakeis. Atsikelk ir imk gyvenimą į savo rankas" perkama kartu