⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano paveikslėlių knyga. Kaime (knyga su defektais)

 • TOP
  71
  TOP 71
Kaina: 2,69 €
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano paveikslėlių knyga. Kaime (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knygoje "Mano paveikslėlių knyga. Kaime" su meile sukurtos Anne Suess iliustracijos pasakoja vaikams daugybę kasdienių nutikimų iš kaimo gyvenimo. Spalvingi paveikslėliai padės ugdyti vaikučių pastabumą ir praturtins vaizduotę.

Kaime vyksta daugybė įdomių dalykų: ūkininkai renka gausų bulvių ir kopūstų derlių, kiaulė atsivedė paršelių, vaikai smagiai leidžia laiką prie kūdros, vasaros šventėje visi linksminasi, šoka, dainuoja ir vaišinasi keptomis dešrelėmis.


 • Autorius: Anne Suess
 • Leidėjas: Ramduva
 • Išleidimo metai: 2013
 • Knygos puslapių skaičius: 10
 • Formatas: 26x36, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955657699-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano paveikslėlių knyga. Kaime (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kartoninės knygutės 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano paveikslėlių knyga. Kaime (knyga su defektais)", kurį pristato Anne Suess. Siūlome ne tik išsamų "Mano paveikslėlių knyga. Kaime (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anne Suess. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano paveikslėlių knyga. Kaime (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano paveikslėlių knyga. Kaime (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano paveikslėlių knyga. Kaime (knyga su defektais)" perkama kartu