0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano pirmasis gyvūnų atlasas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mano pirmasis gyvūnų atlasas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 10.59 SoldOut
Knygos "Mano pirmasis gyvūnų atlasas" aprašymas
Atsiversk knygą "Mano pirmasis gyvūnų atlasas" kada panorėjęs ir visada sužinosi ką nors naujo. Ją skaitydamas gali tapti tikru pasaulio gyvūnų žinovu! Parašyta Stiltono, Džeronimo Stiltono.

Leistis su Džeronimu Stiltonu į kelionę aplink Žemę - tai patirti daugybę peliškiausių nuotykių. Šį kartą Džeronimas kviečia mus kartu su juo paklajoti po pasaulį ir iš arti pažvelgti į įvairiausius gyvūnus!


Keliausime iš vieno žemyno į kitą ir ieškosime įspūdingiausių Žemės rutulio gyventojų. Pamatysime Afrikos savanos grobuonių, ryškiaspalvių Amerikos džiunglių gyvūnų, Azijos plėšrūnų, paslaptingų keisčiausios išvaizdos padarų iš vandenyno gelmių ir - oi! - dar daugybę kitų įdomybių.


Knygoje "Mano pirmasis gyvūnų atlasas" rasi:

- žemėlapių, kuriuose matyti simbolinis Žemės vaizdas ir kiekvieno gyvūno buveinė;

- keliaujant regėtų gyvūnų nuotraukų;

- įspūdingiausių gyvūnų aprašymų;

- įdomybių, kurias mums pateikia Džeronimas Stiltonas ir jo draugai.


Vertė:Irena Plaušinaitytė

  • Autorius: Džeronimas Stiltonas
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 91
  • Formatas: 24x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955237273

Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmasis gyvūnų atlasas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mano pirmasis gyvūnų atlasas, kurią skaitytojams dovanoja Džeronimas Stiltonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Džeronimas Stiltonas su knyga Mano pirmasis gyvūnų atlasas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mano pirmasis gyvūnų atlasas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džeronimas Stiltonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mano pirmasis gyvūnų atlasas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mano pirmasis gyvūnų atlasas" perkama kartu