Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano pirmasis lietuvių-anglų kalbų žodynėlis

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano pirmasis lietuvių-anglų kalbų žodynėlis" aprašymas

Šis spalvingas "Mano pirmasis lietuvių-anglų kalbų žodynėlis" skirtas berniukams ir mergaitėms, pradedantiems mokytis anglų kalbos.

Žaismingi paveikslėliai ir net 190 lipdukų padės vaikams greitai įsiminti angliškus žodžius, suskirstytus pagal jiems artimas temas.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 20x27, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955076827

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmasis lietuvių-anglų kalbų žodynėlis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano pirmasis lietuvių-anglų kalbų žodynėlis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mano pirmasis lietuvių-anglų kalbų žodynėlis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano pirmasis lietuvių-anglų kalbų žodynėlis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano pirmasis lietuvių-anglų kalbų žodynėlis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano pirmasis lietuvių-anglų kalbų žodynėlis" perkama kartu