0

Mano pirmasis žodynėlis. Iliustruotas lietuvių-hebrajų hebrajų-lietuvių kalbų žodynėlis pradedantiems

Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.10 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano pirmasis žodynėlis. Iliustruotas lietuvių-hebrajų hebrajų-lietuvių kalbų žodynėlis pradedantiems

  • Leidėjas: Ruth Reches
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9786094204845

2020-11-30 9.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano pirmasis žodynėlis. Iliustruotas lietuvių-hebrajų hebrajų-lietuvių kalbų žodynėlis pradedantiems" aprašymas

Ruth Reches 1996 m. baigė Bar Ilano universitetą Izraelyje. Įgijo sociologijos, psichologijos ir kriminologijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. 2001 m. Vilniaus universitete įgijo klinikinės psichologijos magistro laipsnį. Šiuo metu yra Mykolo Romerio universiteto doktorantė. 2007 m. Vilniaus Pedagoginiame universitete įgijo mokytojo kvalifikaciją. Nuo 2001 m. dirba lektore Mykolo Romerio universitete, dėsto psichologiją įvairių specialybių studentams.
2006 m. - 2011 m. dirbo medicinos psichologe LR Vidaus reikalų ministerijos medicinos centre.
Nuo 1997 m. dirba Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje hebrajų k. vyr. mokytoja ir psichologe. Vyresniųjų klasių moksleiviams (10-12 kl.) dėsto psichologijos pasirenkamąjį dalyką.
Nuo 2008 m. dėsto hebrajų kalbą pagal „Tai Am" programą. Du kartus per metus dalyvauja Izraelyje ir Europoje vykstančiuose seminaruose, skirtuose šios programos mokytojų profesiniam tobulėjimui. Kėlė kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, skirtuose hebrajų kalbos mokytojams Izraelyje, Italijoje, Austrijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Latvijoje.

Metodinė priemonė „Iliustruotas hebrajų-lietuvių, lietuvių-hebrajų kalbų žodynėlis pradedantiesiems" skirtas besimokantiems hebrajų kalbos vaikams, kurių gimtoji kalba yra lietuvių. Ši mokymosi priemonė padės mokiniams geriau suprasti ir įsisavinti naują mokymosi medžiagą, o jų tėvai, naudodamiesi šiuo žodynėliu, galės efektyviau stebėti ugdymosi procesą.

Leidinys „Iliustruotas hebrajų-lietuvių, lietuvių-hebrajų kalbų žodynėlis pradedantiesiems" naudingas ne tik mokiniams, bet ir suaugusiems, pradedantiems mokytis hebrajų kalbos.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmasis žodynėlis. Iliustruotas lietuvių-hebrajų hebrajų-lietuvių kalbų žodynėlis pradedantiems"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano pirmasis žodynėlis. Iliustruotas lietuvių-hebrajų hebrajų-lietuvių kalbų žodynėlis pradedantiems, kurį parašė Ruth Reches. Siūlome ne tik išsamų Mano pirmasis žodynėlis. Iliustruotas lietuvių-hebrajų hebrajų-lietuvių kalbų žodynėlis pradedantiems aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ruth Reches. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano pirmasis žodynėlis. Iliustruotas lietuvių-hebrajų hebrajų-lietuvių kalbų žodynėlis pradedantiems. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano pirmasis žodynėlis. Iliustruotas lietuvių-hebrajų hebrajų-lietuvių kalbų žodynėlis pradedantiems dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano pirmasis žodynėlis. Iliustruotas lietuvių-hebrajų hebrajų-lietuvių kalbų žodynėlis pradedantiems" perkama kartu