⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano pirmieji gyvūnai. Liečiu, jaučiu, mokausi ir žaidžiu

Kaina: 5,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 5.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano pirmieji gyvūnai. Liečiu, jaučiu, mokausi ir žaidžiu" aprašymas

Vartydami šią žaismingą knygelę ir glostydami švelnius kailiukus, mažieji mielai mokysis pirmųjų žodžių apie gyvūnus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmieji gyvūnai. Liečiu, jaučiu, mokausi ir žaidžiu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano pirmieji gyvūnai. Liečiu, jaučiu, mokausi ir žaidžiu", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mano pirmieji gyvūnai. Liečiu, jaučiu, mokausi ir žaidžiu" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano pirmieji gyvūnai. Liečiu, jaučiu, mokausi ir žaidžiu". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano pirmieji gyvūnai. Liečiu, jaučiu, mokausi ir žaidžiu" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano pirmieji gyvūnai. Liečiu, jaučiu, mokausi ir žaidžiu" perkama kartu