⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mano pirmieji skaičiai su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams

Kaina: 9,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 9.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano pirmieji skaičiai su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams" aprašymas

Ši šauni skaičių knygelė iš putplasčio tiks ir patiks visiems smalsiems ir sumaniems vaikams. Ji padės ne tik pažinti skaičius ir skaitmenis, bet ir prisiminti spalvas, įsidėmėti geometrines figūras. Korteles su skaičiais, aritmetiniais ženklais, taškais, geometrinėmis figūromis, paveikslėliais ir spalvų pavyzdžiais galima iš knygelės išimti ir su jomis žaisti. Iš viso tokių kortelių yra net 64, iš jų skaičių nuo 0 iki 10 – du komplektai. Po kiekviena kortele vaikų laukia staigmena: po skaitmenimis – atitinkamas skaičius pirštukų ir paveiksliukų; po paveiksliukais ir taškais priešingai – atitinkami skaitmenys ir pan. Negana to, knygelės viduryje rasite smagių užduotėlių. Naudodami skaičių, taškų ir paveikslėlių korteles, vaikai galės lyginti, sudėti ir atimti. Tokių ir panašių užduotėlių galima prasimanyti ir patiems.

Linkime smagios ir prasmingos veiklos!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 6
  • Formatas: 26x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830860

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmieji skaičiai su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano pirmieji skaičiai su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mano pirmieji skaičiai su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano pirmieji skaičiai su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano pirmieji skaičiai su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano pirmieji skaičiai su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams" perkama kartu