Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mano pirmieji skaičiai

Kaina internetu: 2,19 €
Kaina knygyne: 2,39 €*
Sutaupote: 0,20 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano pirmieji skaičiai" aprašymas

Knygelė "Mano pirmieji skaičiai" skirta 4–7 metų vaikams. Atlikdami užduotis vaikai mokysis pažinti ir rašyti skaičius muo 0 iki 10. Užduotis bus linksmiau atlikti, jei vaikai nuspalvins piešinuką.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323679

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmieji skaičiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano pirmieji skaičiai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mano pirmieji skaičiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano pirmieji skaičiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano pirmieji skaičiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano pirmieji skaičiai" perkama kartu