Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano pirmieji žodžiai. Mano atostogos (knyga su defektais)

Kaina: 1,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 1.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano pirmieji žodžiai. Mano atostogos (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Van Gool paveikslėliai ir lipdukai puikiai iliustruoja reikalingą jūsų vaikui pažintį, žyminčią kasdienius jį supančius daiktus. Klijuodamas lipdukus ir lygindamas juos su paveikslėliais, 4-6 metų vaikas išmoks sieti sąvokas ir objektus. Lipdukai ir spalvinimas suteiks malonumo šiam žaidimui ir kartu mokymuisi.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 20
  • Formatas: 21x27, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986005179-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmieji žodžiai. Mano atostogos (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano pirmieji žodžiai. Mano atostogos (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mano pirmieji žodžiai. Mano atostogos (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano pirmieji žodžiai. Mano atostogos (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano pirmieji žodžiai. Mano atostogos (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano pirmieji žodžiai. Mano atostogos (knyga su defektais)" perkama kartu